2752
2734
عنوان

بچه ها بیابن بگم بچه همسایمون چی کار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 73 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
بچه ها  ژل الوئه ورا رو میکس کردم مالیدم پوستم باید بشورم یا بمونه😐😐😐😂😂 یکی جواب بده کمکک ...

نه بذار تا ابد رو صورتت بمونه پول دادی 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
اره واقعا یه سری ا نمیشه به بچشون جیزی گفت پدر مادرشم شاغلن پرستارن ولی الان مامانش خونه بود تنها نب ...

وقتی مامان باباش وقتی واسه تربیتش ندارن جامعه مجبور به تربیت میشه😂😂😁😁

بچه ها  ژل الوئه ورا رو میکس کردم مالیدم پوستم باید بشورم یا بمونه😐😐😐😂😂 یکی جواب بده کمکک ...

بزار حدود بیست دقیقه بمونه بعد بشور.

درضمن هرنوع ماسکی که زدی سعی کن حرف نزنی و نخندی یعنی کلا عضلات صورتت رو تکون ندی چون صورتت چروک میشه.

:)
درسته که کارش بده  ولی دلیل این حجم ناراحتی واسم قابل درک نیست بچه ۷ ساله هنوز کوچیکه عزیزم ...

عزیزم منم هنوز اقدامی نکردم ۸سالشه بعدم این کار واقعا نمیشه پای بچگی گذاشت  

به امید روزای بهتر برای کشورم🖤
چک مال زمان شما بود الان دیگه روش های تربیتی فرق کرده  اخه با اون روشا بچه ها عقده ای و گستاخ ...

یعنی ما کتک خوردیم، عقده ای، گستاخ و انگل جامعه شدیم!! مثه همسن و سالهای مادر و پدرت و داداش و ابجی بزرگت و خانواده هامون و بقیه دهه ۶۰ و قبلش!!!!

خودت بگو الان با این ابعاد فهم و شعورت، بهت چی بگم؟

فقط میتونم بگم متاسفم واقعا.

اصلا جای جوابم نداره این حد شعور

2706