2733
2739

ولی یک چیزو من دقت کردم ما آدما خیلی بی چشم و روئیم خدا خیلی وقتا تو زندگی کمکمون کردن خیلی وقتا حاجتمون رو داده اما وقتی یکی از حاجتامون براورده نشه انقدر از خدا دلگیر میشیم...

اگر خدا انقدر مهربون و بخشنده نبود نعوذ بالله ، ما با این کارامون باید روزی صد بار تیکه تیکه میشدیم

واییییی ما چه بنده هایی هستیم آخهههه خدایا مارو ببخشو بیامرز و از سر تقصیراتمان بگذر

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو میگی 😂😂😂

چرا فک کردی تورو میگم😀

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2728
یروزی یکی ازین دخترایی بودم که خداو...برام تواولویت بود...طبق دینو شرع جلومیرفتم..اما الان دیگ خستم. ...

حرف از دیگران زدی که خوشن..

یکی نزدموسی میادمیگه به خدات بگومن ک اینهمه گناه میکنم عبادت نمیکنم پس چرا عذابم نکردی؟موسی پیغام نزدخدامیبره خدامیگه بهش بگو بدترین عذاب اینه که شیرینی عبادتتو ازت گرفتم.

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)

من حقو به بعضی ازدوستان میدم چون واقعا ادعا وریا توکشورمون زیاده ولی اینو یادتون باشه مشکل ازمسلمانیه ماست به حساب خدا نزاریم ، بدجائی دستمو گرفته منم بدعاشقشم 😔😔😍😍😍😍

فقط خدا
هزار بار بدتر آدمای بدبختتر از ما توجامعه هستن. کی به دادشون رسیده. دین رو کردن دکون کردن نون دونیشو ...

صد در صد که باید دین باشه وگرنه اگر دین نبود از کجا میخواستیم بفهمیم خدا هست 

اما این کشور با دین اسلام بد تا کرده وگرنه قشنگ تر از دین اسلام نداریم 

حتی بقیه ادیان هم قشنگی خودشون دارن 

2740
عزیزم خدا نیازی ب نماز و قبول داشتن نداشتن ماها نداره،هر طور راحتی زندگی کن

پس لطفا جوری زندگی کن که آخرت هم راحت باشید.چون توقبره که بهش نیاز داریم.وقتی امضات آیه قرآنه.پس قبولش داری.پس این آیه رم بخون.

هنگامی که گنهکاران واردجهنم میشن ازشون میپرسن مگه چیکارکردید؟میگن قالو لم نکن من المصلین.نمازنمیخوندیم.

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)

خدای متعال میفرماید من شش چیزی رادرشش چیزقرارندادم ولی مردم آنرا درجای دیگر میجویند

ای موسی!من راحتی وآسایش رادراین دنیاقرارنداده ام درحالیکه مردم آنرادراین دنیامیجویند

باتموم وجود.....................گناه کردیم نه نعمت هاشو ازمون گرفت نه گناهانمون روفاش کرد اگه بندگیشو میکردیم چه میکرد؟؟!!!....

عزیزم مشکل مااینه که ظاهر زندگی دیگرانوبا باطن زندگی خودمون مقایسه میکنیم هیییییچ کس تواین دنیاوجودنداره که مشکل نداشته باشه چه کافر یانمازنخون باشه چهههه بهترین بنده درگاه خداوند منتهیییییی فرقش اینجاس که کافربه چه امیدی مشکلات روتحمل میکنه ولی کسی که به خداایمان داره و واجباتشو عمل میکنه این مشکلاتو تحمل میکنه به امید آخرت که تاابدجاودان بشه واون دنیا زندگی راحت وخوبی داشته باشه

باتموم وجود.....................گناه کردیم نه نعمت هاشو ازمون گرفت نه گناهانمون روفاش کرد اگه بندگیشو میکردیم چه میکرد؟؟!!!....

هرکار میکنی از هرراهی میری و هر روشی داری...

باخدا قهر نکن.... یه حفره ی بزرگ تو قلبت بوجود میاد اگه ازش دل بکنی....

همیشه پشت هممون هست.... از اونم مهربونتر برامون وجود نداره... اگه یه چیزایی واست پیش نمیاد واقعا مطمئن باش بهترینارو برات داره...

حتی اگه چیزی که میخوای و بهت نمیده.

یه دسته هم هستن البته که تعدادشون خییییللللییییی کمه اوناروخداخودش فرموده که کلااااا ولشون کرده اییییینققققدددد بهشون نعمت میده که اصلاسمت خدانیان وصداش نکنن وچیزی ازش نخوان و حسابشون رو به اون دنیاواگذارمیکنه....

بدبختی ازین بالاترکه خداآدمو رهاکنههههه😢😢😢

خاورمیانه رو نگاه کن بیشترین مسلمونا توش هستن. چیزی به جز فقر ظلم آدم کشی بدبختی میبینی توش

دوست خوبم، بااحترام اما نمیتونم جوابی بنویسم، استارتر دوست ندارن بحثی باشه

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️
یروزی یکی ازین دخترایی بودم که خداو...برام تواولویت بود...طبق دینو شرع جلومیرفتم..اما الان دیگ خستم. ...

اونوقت چرا تو اولویت بود???

اینطور ک معلومه بخاطر حاجتی ک داشتی نماز میخوندی و پایبند بودی...

چون الان چیزی عوض نشده جز اینکه حاجتت رو نگرفتی، پس معلومه همه چیز...

واقعا به این حرف فک کن، ببین با چ استدلالی خدا رو میپرستیدی ک حالا استدلال قوی تری برای نپرستیدن داری

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️