2733
2739
خدا که به ما نیاز نداره اخرش ماییم که همیشه بهش نیاز داریم. من نماز نمیخونم ولی ایمانم به خدا خیلی ق ...

تو یه ماشین داشته باش که بنزین نریزی توش حرکت میکنه؟یا اصلا یه تایرنداشته باشه اونوقت بازم میگن ماشین خوب؟ماشین بدون بنزین سرعت قوی داره؟ایمان قوی روبا این بسنجید.بله خداوندکریمه هرکی بخوادبهش میده.

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)
نه ازین که چرا به جای دعا کردن درس نخوندم شایدم اگر دعا نمیکردم به زور خدا بهم. نمی‌داد جاجت مو و م ...

موفق باشی عزیزم ، من همش به این فکرمیکنم هرچی که ازخداخواستمو بهم نداده حتما به صلاحم نبوده ، وگرنه مهربونتر ازخدامگه داریم

فقط خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خدا نیازی ب نماز و قبول داشتن نداشتن ماها نداره،هر طور راحتی زندگی کن

افرین هرجور دلش میخاد زندگی کنه 

اصلا منکر همه چی شو استارتر ...دین رو بزار کنار....اما در نهایت مجبوری انسان باشی و اخلاقیات رو رعایت کنی و بعد میبینی فقط دین هست که تو رو از پوچی نجات میده 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
نه ازین که چرا به جای دعا کردن درس نخوندم شایدم اگر دعا نمیکردم به زور خدا بهم. نمی‌داد جاجت مو و م ...

دعا خوبه عزیزم ولی بایدبدونی چه جوری دعا کنی 

مثلا بهترین دعا اینه کهمن که میدونم برای هیچ بندت بد نمیخوای خدا جونم پ خدایا هرجور که صلاح میدونی بهترینو برام رقم بزن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2731
عزیزم چرا همه این چیزائی که میگی هست ولی مگه خدا جائی گفته اونائی که مسلمونن جهنم نمیرن ؟ولی چون اون ...

مگه دین کامل نیست پ چرا تو همه چی از بقیه دینا جا مونده. توانایی کنترل ظلم رو نداره. مدعیان بدترین آدما هستن. البته بگما من با بقیه ادیان هم موافق نیستم

مثلا چیو درست کردن واضح تر بگو خب 🤔؟

یک وجه اشتراک مهم تو همه ادیان هست اینم ایمان به پروردگاره و انسان رو به رفتار درست با توجه به شرایط جغرافیایی و فرهنگی و ملیتی خودشون کردن هیچ دینی با هم فرقی نداره مگه غیر اینه که مارو به انسانیت دعوت کردن

اما اشتباه کشور ما اینه که اعراب با کلی تفاوت فرهنگی و ملیتی و جغرافیایی رو دارن سرلوحه و الگویه خودشون قرار میدن و به خاطر همینه این روزا آدمای دین زده زیاد شده 

داشتن دین مثل داشتن یک الگو که راه درست زندگی رو راحت بهت یاد میده و به نظر چیز بدی نیست اما تو کشور ما متاسفانه مردم دارن بی دین میشن و این سردرگمی میاره

هعععععی...

اگر ميخواي بيخيال همه چيز بشي بشو 

ولي بيخيال خودت نشو 

ايمانت به هر چيزي رو از دست دادي ،اشكال نداره ولي ايمانت به خودت رو از دست نده 

جا نزن ،اگر الان خسته شدي اشكال نداره استراحت كن ولي جا نزن 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
موفق باشی عزیزم ، من همش به این فکرمیکنم هرچی که ازخداخواستمو بهم نداده حتما به صلاحم نبوده ، وگرنه ...

آره عزیزم باید همیشه از خدا صلاح خواست نه اینکه به زور بخوای 

شاید منم الان دارم اشتباه میکنم خدا به زور به من داده شاید واقعا صلاحم بود که بم بده تا پشیمون شم 

نمیدونم. شاید چند سال دیگه بفهمم اینکه خدا بهم داد صلاحم بود یا اینکه نه چون خیلی التماس کردم خدا بهم داد

2740

ببین خوشکلم میگی نگم ولی میگم.

قطعا قطعا ب صلاحت نیست.و خدا انقد مهربونه ها بخدا نمیخاد اذیت بشی شاید اگه جور شد خاستت ی بدی و بدبختی توش هست ک صدبار ب خدا بگی غلط کردم ک ازت خاستم.خدا از دلت باخبره هروقت خیری توش باشه برات اجابت میکنه.

انقد ب کار خدا گلایه نکن عزیزدلم😍ب خدا ایمان داشته باش ک رحیم و بخشندست.

چنوقت دور از خدا باش عزیزم تا شاید اروم بشی ولی مطمعنم دوباره برمیگردی چون ارامش فقط کنار خداوقرآنشه😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
منم خسته شدم دوتا از خواهرام دارن طلاق میگیرن شوهر یکیشون که زن بازه اون یکی هم دیوانه شده همش کتک ، ...

طلاق توی همه خانواده ها حالا اتفاق میفته دیگه بزن به در بی خیالی و اگرم خانواده شوهر سرزنشت کردن بگو من دخالتی توی زندگی اونا نمیکنم اونا لابد باهم تفاهم ندارن و جدا شن خوشبختر میشن ....

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
تو بیا از این دین دفاع کن. تو بگو شاید منم دوباره اعتقاد پیدا کردم. 

عزیزم حتما دلت شکسته ، ولی جدا به حساب خدانزار ، خودمو امتحان کردم هروقت خوشو بدون دغدغه بودم ایمانم ضعیف بود ولی هروقت به مشکل خوردم خدا رو یادآوردم 😔یعنی همیشه طلبکاریم ازش ، مگه من اون چیزی هستم که خدا میخاد

فقط خدا

چرا احساس میکنم یکی از کاربرا یه جوری حرف میزنه انگار داره اعتراف میگیره😕

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
آره عزیزم باید همیشه از خدا صلاح خواست نه اینکه به زور بخوای  شاید منم الان دارم اشتباه میکنم ...

😍😍😍😍توکلت به خودش ، همیشه به خودم موقعی که شیطون وسوسم میکنه میگم مائده خیلی زود دیر میشه به خودت بیا 😔😔

فقط خدا
2706