2737
2734
عنوان

مادرشوهرم منتظر نی نی😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 48 پست
آره....ماقراره بد عروسی بریم طبقه پایین مادرشوهرم ایناهمه استرسم اینه چطور رفتارکنم که باهام پسرخاله ...

از اولش پسر خاله نشو

سر   تهتو بزنن خونه اونا باشی زیادی کمک کنی تو کاراشون دخالت کنی ررا هر چیزی ازشون نظر بخوای

این کارارو ک نکنی 

دقیقا مثل همسایه باشین

و فک کن مادر سوهرت دوره ازت

برا مهمونیا تدارک ببین دعوتشون کن رودربایسی داشته باش باهاشون  

از اولش پسر خاله نشو سر   تهتو بزنن خونه اونا باشی زیادی کمک کنی تو کاراشون دخالت کنی ررا هر چ ...

فداتشم مرسی....اره راجبش تاپیک زده بودم چند روز پیش بچه هاهم مث تو راهکار دادن بهم راهکار توام خوبه اینکه گفتی برا مهمونیا دعوتشون کنم وتدارک ببینم👌 این باعث میشه یکم رسمی باشیم وخیلی خودی نشن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ول کن بابا...مگه تو مسئول آرزوهای اونی..تقصیر تو که نیست...تا حالا می باس با درس خوندن و هزار کوفت و زهرمار دیگه آرزوهای پدر و مادر خودمون رو برآورده کنیم...حالا هم آرزوهای مادر شوهر....ول کن به فکر خودت و روحیه خودت باش....حالا مگه بچه چیه؟دردسر و مسئولیت...وقتی دنیا اومد همین مادرشوهرت دوتا بوسش می کنه و فرار ....سختیاش با خودته

عزیزم انشالله این ماه دامنت سبز میشه و خدا یه نی نی خوشگل و سالم بهت میده ولی برا مادرشوهرت نگو تاریخ پریودیتو بگو مامان جان به وقتش بهتون میگم الکی بگو فعلا قصدشو نداریم بچه بیاریم میخوایم یه مدت بگذره(باردارم شدی تا سه ماه به هیچکی نگو بذار از موندنش از سلامتیش مطمئن شدی خبر میدی)

2731