2733
2734
عنوان

خااااانوما دلم میخواد بدونم نی نیم چیه ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 104 پست
اره حالت تهوعشون بیشتره شوری دوست دارن _مخصوصا باخیار _خیلیم گرمشون میشه

من حالت تهوع ندارم خیارو خیلی دوس دارم نمک بزنم بخورم ولی گرمم نمیشه 

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

منم مشکل تورو دارم 4شنبه میفهم ولی تا اونموقع دلم اب میشه

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مشکل تورو دارم 4شنبه میفهم ولی تا اونموقع دلم اب میشه

علائمتو بگو شاید دوستان بتونن راهنمایی کنن ،ادم دلش اب میشه تا بفهمه چیه ،من دیروز رفتم سونو واسه قلب بچه ،یه خانومه اومده بود میگفت من غربالگری بهم گفت پسره سونو گرافی دو بار رفتم گفته پسره الان اینجا بهم میگه دختره ،از خوشحالی نمیدونست چ کار کنه

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
2728
معمولا اونایی که پسردارن ویارشون شدید تره _میل جنسیشونم سه ماهه اول خیلی کم میشه

ن اتفاقا اشتباه من تو پسر اولم انگار ن انگار باردار بودم تا وقتی ک شکمم بیاد بالا اصلا باور نداشتم.اما تو این هیچی تو معدم نمیمونه ویارشدید ترشو شیرینو قاطی میکنم میخورم

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
حالت تهوع دختره  دختر عمه و خواهر شوهر من حالت تهوع داشتن هردوشون دختر داشتن

نه من حالت تهوع ندارم وقتیم دارم بالا نمیارم ولی سرمایی شدم اصن گرمم نمیشه البته شهر ما سردم هست 

ن اتفاقا اشتباه من تو پسر اولم انگار ن انگار باردار بودم تا وقتی ک شکمم بیاد بالا اصلا باور نداشتم.ا ...

من همش هوس غذا میکنم ،همه ی غذاهارو دلم میخوااااااد 😭😭

نه من حالت تهوع ندارم وقتیم دارم بالا نمیارم ولی سرمایی شدم اصن گرمم نمیشه البته شهر ما سردم هست&nbs ...

الان چهره ات نسبت به قبل بهتر شده یا بدتر یعنی خوشگل شدی یا زشت 

صورتت ورم نکرده دماغت بزرگ نشده؟

2738
الان چهره ات نسبت به قبل بهتر شده یا بدتر یعنی خوشگل شدی یا زشت  صورتت ورم نکرده دماغت بزرگ نش ...

نه کلا فرق نکردم نه زشت شدم نه خوشگل ولی بعضی شبا که زیاد نمک میخورم صبح یکم پشت چشام پف میکنه دستامم یه کوچولو ورم میکنه بعد نزدیک ظهر همشون میخوابن

علائمتو بگو شاید دوستان بتونن راهنمایی کنن ،ادم دلش اب میشه تا بفهمه چیه ،من دیروز رفتم سونو واسه قل ...

خوش بحالش،من شدید ویار دارم یجوری ک هم ترش هم شور هم شیرین قاطی میکنم گلاب ب روت یبارم بیمارستانی شدم  اسهال شدم هرچی هم میخورم بالا میارم،شکمم یخه اما دستو پام گرم میسوزه،خیلی هم زشت شدم تنبل 

من همش هوس غذا میکنم ،همه ی غذاهارو دلم میخوااااااد 😭😭

وای حالا کجاشو دیدی بذار 3ماهت تمومشه اونوقت میفهمی هوس چیه😂😂

خوش بحالش،من شدید ویار دارم یجوری ک هم ترش هم شور هم شیرین قاطی میکنم گلاب ب روت یبارم بیمارستانی شد ...

دوس داری نی نیت چی باشه ،من اصلا تنبل نیستم ،ینی از قبل یکم فرز تر شدم ،

وای حالا کجاشو دیدی بذار 3ماهت تمومشه اونوقت میفهمی هوس چیه😂😂

وااااای خیلی بده ،خیلی هوس خورشت قارچ کرده بودم چن وقتی بود دلم میخواست دیشب درست کردم بعد مامامانم زنگ زد دارم سالاد ماکارانی میزارم توش ابلیمو بریزم بد میشه ،وااااای من دیگه دلم خورشت قارچ نمیخواست من سالاد ماکارونی میخواستم 😭😭😭

دوس داری نی نیت چی باشه ،من اصلا تنبل نیستم ،ینی از قبل یکم فرز تر شدم ،

اولا برام فرق نداره مهم سلامتیشه اما ته دلم دوست دارم دختر باشه،دختر همدمه مادره اما پسرم باشه باز جیگرگوشمه عاشقشم😍

2706