2733
2739

سلام . نماز و روزه هاتون قبول.

من برای شِفای مامانم یه ختم برداشتم که ازتون میخوام لطف کنین بهم کمک کنین بخونم. 

یه نفر بهم گفت سعی کن از آدمهای متفاوت بخوای توی ختم شرکت کنن تا نفس های مختلفی دعا کنن . 

اگه کمکم کنین ممنونتون میشم. خیلی نگران و مستاصل هستم. 

ختم 40 حديث کسا - سوره حشر که باهم خونده بشن. یعنی هر کس یه حدیث کسا با یه سوره حشر پشت هم بخونه. 

زمان خوندن ختم فردا ( روز جمعه ) مي باشد.
لطفا اگه مي تونين شرکت کنين. و اسمتون رو این زیر اضافه کنین. 

1. خودم 

تموم شد... دنیای من رفت.... حالم خیلی بده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من میخونم عزیزم. فقط ساعتش که مهم نیست. مثلا صب یا عصر باشه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2740
ایشالا مادرتون شفا پیدا کنن ولی من واسه عروس شدن خودمم حوصله ندارم بخونم فکر کنم یکم توقعتون بالاست& ...

امیدوارم هیچ وقت نگرانی و ناراحتی برای سلامتی و عمر عزیزاتون رو تجربه نکنین چون اونوقت نمی دونین که چه کارها می کنین و چه توقعا دارین. 

شما همینکه دعا هم کردی برای من کافیه . 

من فقط خواهش کردم از کسایی که می تونن و منم با اینکه قابل نیستم حتما برای حاجت روایی بقیه دعا می کنم

تموم شد... دنیای من رفت.... حالم خیلی بده.