2733
2739
عنوان

درد دل ( اختلاف با مادرم )

320 بازدید | 9 پست

خانما خیلی دلم گرفته بود همسرمم رفته شهرستان کسی نبود باهاش حرف بزنم میشه بیاین حرف بزنیم؟ مادر من همیشه با همه مشکل داره از فامیل بگیر تا در و همسایه با تمام فامیل قطع ارتباط کرده تا همسایه ها ازشون یه صدا در میاد فکر میکنه چون میخوان اذیتش کنن اونم صد برابر تلافی میکنه منم همیشه باهاش مشکل داشتم مخصوصا سر ازدواجم خوب من معیارای خاص خودمو داشتم برای ازدواج که مادرم با اون معیارا کنار نمیومد هر خواستگاریم برام میومد مامانم بعد یه مدت ایرادای عجیب غریب ازش میگرفت... گذشت تا با همسرم آشنا شدم جفتمون واسه خاطر همدیگه پای تمام فشارای مامانم وایسادیم و ازدواج کردیم ولی تا خود روز عروسی نزدیک بود به هم بخوره، از خود روز ازدواجمون تا الان که حدود ۲ ساله گذشته مامانم کم کم هفته ای یه بار یه دعوای اساسی با ما میگیره وقتایی که خوبه خیلی خوبه ها ولی یهو ازین رو به اون رو میشه. منم همسرم گاهی مجبوره بره شهرستان مامانم توقع داره من برم پیشش بمونم منم اگه نرم فکر میکنم ناراحت میشه و عذاب وجدان میگیرم و هر بار میرم بعدشم همش اعصاب منو سر چیزای مسخره خورد میکنه و من پشیمون میشم که رفتم. الانم انتقال جنین دادم و پیشش اومدم ولی اصلا شرایط منو درک نمیکنه که باید ارامش داشته باشم چی کار کنم به نظرتون

مامانتون بایو پلار یا دو قطبی داره ؟؟؟

بعید میدونم دو قطبی باشه به نظر خودم بیستر به پارانویا میخوره ولی حالا هر چی هست عادی نیست دیگه چند تا روانپزشک هم رفتم ولی بهم گفتن همچین مواردی خوب نمیشه... موندم واقعا چی کار کنم خیلی دارم اذیت میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعید میدونم دو قطبی باشه به نظر خودم بیستر به پارانویا میخوره ولی حالا هر چی هست عادی نیست دیگه چند ...

مشکل داره ...و خوب نمیشن ..باید قرص مصرف کنه حتما حتما ..وگرنه با رفتاراش خودشو از چشم شوهرشماهم میندازه ...ما این مورد رو داریم دقیقا 

2731
خب نرو عزیزم تا شرایطت رو به راه شه بعد برو سعی کن نسبت به حرفاش بیخیال باشی 

نرم از دستم ناراحت میشه همش هی بهم زنگ میزنه تاجایی که یه بار نصفه شب اومده بود دم در خونمون همینجوووور داشت زنگ میزد... ولی دیگه برام مهم نیست بهتر از اینه که بیام پیشش بیشتر ناراحت بشم

مشکل داره ...و خوب نمیشن ..باید قرص مصرف کنه حتما حتما ..وگرنه با رفتاراش خودشو از چشم شوهرشماهم مین ...

وقتی خودش یک درصدم احتمال نمیده مشکل از خودش باشه نه از بقیه چجوری بهش قرص بدم؟ 

2740
وقتی خودش یک درصدم احتمال نمیده مشکل از خودش باشه نه از بقیه چجوری بهش قرص بدم؟ 

ببرید روانپزشک ...صفر و صدی اگر هست و یکروز عالیه یکروز نه .رو احساساتش کنترل نداره ...رفت و امد و شک داشتن به دیگران...تو ذهنش اگر باکسی میجنگه یا منت میزاره یا حتی اختلافات با پدرتون رو با شما در میون میزاره همه نشانه هاش هست ..باید قرص بخوره چون با افزایش سن بدتر میشن

ببرید روانپزشک ...صفر و صدی اگر هست و یکروز عالیه یکروز نه .رو احساساتش کنترل نداره ...رفت و امد و ش ...

آخ آخ منت گذاشتن رو که نگوووو... نمیاد اصلا خودش نمیدونم چی کار کنم... مرسی عزیزم از راهنماییت