2737
2734
عنوان

چرا پسرم وزن نمیگیره.؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9993 بازدید | 69 پست
منم همین مشکلو دارم😢 تو ی ماه ۳۰۰گرم فقط اضافه کرده دلم میخواد بمیرم از بس هرکاری میکنم چاق نمیشه و ...

میدونی بدتر ایناچی اعصاب ادمو خراب میکنه؟؟؟؟

حرف اطرافیان مخصوصا مادر شوهر ک چرا بهش نمیرسی هرروز لاغرتر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میدونی بدتر ایناچی اعصاب ادمو خراب میکنه؟؟؟؟ حرف اطرافیان مخصوصا مادر شوهر ک چرا بهش نمیرسی هرروز ل ...

اره دقیقا من جاریم دخترش سه ماهشه تپل شده شیر خودشو میده شوهرم ک بعضی وقتا میگه چطور ی عده شیرخودسونو میدن سیر میشه تپل نیشه ب تو رسید شیرت بده دلم میخواد بمیرم یعنی هرکیم میبینتش میگه میخوره دوماهش باشه بدتر دق میکنم

2740
بیومیل

بیومیل هم شیرخشک خوبیه. میدونی بادام اشتها سوزه؟ حریره بادام بهش کمتر بده. اگه میخای وزنگیریش بهتر بشه شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت ۱ رو هم امتحان کن. خیلی چربه و مواد غذایی بالایی داره. پسر منکه تنها همین شیرخشک و میخوره و عالی وزن گرفته.

اره دقیقا من جاریم دخترش سه ماهشه تپل شده شیر خودشو میده شوهرم ک بعضی وقتا میگه چطور ی عده شیرخودسون ...

درکت میکنم چن روز پیش خونه جاریم بودیم مامانش میگه ما هم ب بچه شیر خشک کمکی میدادیم خیلی چاق شده بود گفتم اخه اون تو5روز میخورد تموم میکرد این بدبخت تو 15روز

هر روز ی شیشه نمیشه چ انتظاری دارید چاق شه

برا فردا خواهر شوهرم دعوتمون کرد بخدا راضی نیستم برم  عمه های شوهرم همشون میگن چقد ریزه میزه مونده منم رودرواسی دارم باهاشون نمیتونم جواب بدم

2706