2737
2739
عنوان

چرا پسرم وزن نمیگیره.؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9993 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شیرم48ساعته ی قطره هم نیومده سینه م پر نمیشه چیکار کنم؟پسرمم نمیخوره

برو داروخونه شیرافزا خوب بگیر یکی هست اسمش فک کنم گالاکتومید خیلی خوبه یه مقدار گرون هست ولی خیلی شیر رو زیاد میکنه

حریره با زیره سبز درست کن بخورر. تو نت بزن خیلی از این چیزا میاد.

گوشت کله پاچه اینا خوبه.

2731
اابته اول ببین علت این که پسرت نمیخوره چیه.‌.  میگم موقع شبر خوردن سرش رو عقب نمیبره؟

تا میبینه سینمو در میارم دهنشو تا اخرین حد ممکن میبره طرف زمین ک ندم دهنشم چفت میبنده یکی دو دیقه ک تلاش چیکنم گریه میکنه

قدیمیا میگن اگه ملاج بچه بیفته نمیتونه شیر بخوره و سرش رو به عقب برمیگردونه. جدیدیا  میگن موقعی رفلاکس داره.  اگه رو سرش بدونی که دست بزنی نگاه کن اگه دیدی یه کم اومده پایین ببر پیش آدمای قدیمی که بلده براش جا بندازه

تا میبینه سینمو در میارم دهنشو تا اخرین حد ممکن میبره طرف زمین ک ندم دهنشم چفت میبنده یکی دو دیقه ک ...

میشه حوابدبدین بچه منم کم‌شیر ه تا یکسالگی خوب وزن‌نگرفت یعنی تا ۶ماه خوب بود اما بعدش افتضاح  بچه شما بعد یکسالگی جطور شد ؟

2740
میشه حوابدبدین بچه منم کم‌شیر ه تا یکسالگی خوب وزن‌نگرفت یعنی تا ۶ماه خوب بود اما بعدش افتضاح  ...

عااااالی بابا الان تو ۵سالگیه ماشالا۲۱کیلوئه

اصن نگران نباش درس میشه ما مادرا عادتمونه الکی غصه بخوریم بعد میفهمیم خودش خودبخود حل میشده فقط اون غم و غصه رو ما اضافی خوردیم

عااااالی بابا الان تو ۵سالگیه ماشالا۲۱کیلوئه اصن نگران نباش درس میشه ما مادرا عادتمونه الکی غصه بخو ...

یادتونه بعد یکسالگی وزن گیریش چطور بود ؟دختر من کم شیر می خوره امیدم اینه بعد یکسالگی رشدش با غذا بهتردبشه  البته اونم گاهی عجیب لج جی کنه نمی خوره