2733
2739
عنوان

دوستان بیاید بگیر کیا شوهرشون راننده تاکسی یا اسنپ و تپسیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1545 بازدید | 34 پست

من تهرانم منم بهش میگم نکنه این کارو حداقل تو کار خودش بیمه هست اما بدجور چن تا از همکاراش رفتن رو مخش که اره بری با ماشین کار کنی بهتره بعد از کارشم نمیتونه به عنوان شغل دوم بره چون داره درس میخونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تهرانم منم بهش میگم نکنه این کارو حداقل تو کار خودش بیمه هست اما بدجور چن تا از همکاراش رفتن رو م ...

نزار بره اگ بیمه هم هس چون این کار بیمه نداره بیشترش خرج خودماشین میشه 

تهران از صبح زود تا ۱۲ شب 

🤤🤤 عزیزم شوهرت یا تبلی میکنه یا مسیرا رو بلد نیست 

احتمالنم جاهایی مسافر میزنه که ترافیکه 

داداش من ساعت ۵ صب میره تا ۹ شب از ۳۰۰ هم کمتر نمیاره 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
2731
نزار بره اگ بیمه هم هس چون این کار بیمه نداره بیشترش خرج خودماشین میشه 

نمیدونم بخدا اصن گوش نمیده تا بهش میگم میگه تو اینجوری جلو پیشرفت زندگیمونو میگیری میگا برم اسنپ راحت ماهی ۳تومن  درمیارم ماهی یه تومن میخوریم ماهی ۵۰۰هم خرج ماشین میزارم کنام راحت یکونیم هم پس انداز میکنیم

من تهرانم منم بهش میگم نکنه این کارو حداقل تو کار خودش بیمه هست اما بدجور چن تا از همکاراش رفتن رو م ...

بگو اول یکی از همکاراش برن اگه خوب بود اونم بره!!! همکارای منم خیلی هندونه زیر بغلم میدادن البته من به خاطر مشکل شخصی اومدم بیرون از کارم ولی دلیل نمیشه نفهمم اونا چقد موذی بودن و حسرت شغل منو می‌خوردن چون از راه نرسیده پستم خیلی بالاتر بود دائم سعی میکردن از بدی های شرکت بگن و ... همکار جز موجوداتیه که به هیچ وجه نباید با حرفش تصمیم گرفت

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂
نمیدونم بخدا اصن گوش نمیده تا بهش میگم میگه تو اینجوری جلو پیشرفت زندگیمونو میگیری میگا برم اسنپ راح ...

ن بخدا اینجوری نیس اصطلاک ماشین میره بالا شاید توتهران کرایه ها فرق کنه ولی اصفهان عشق من ماهی ی تومن الی یک وچهارصددرمیاره تازه ماشینشم همش خرابه بیمه  هم نیس

واقعا راست میگی؟تو این تایم انقد درمیاره؟تهران هستید؟

بله .ببین داداش من مسیرای کوتاه میره که مبلغش زیاد باشه .اصلن سمت ترافیک نمیره .از ۲۰ تومن کمتر هم نمیزنه .میگه نمیصرفه .یه مسیر طولانی با ۱۰ تومن نمیشه 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
بگو اول یکی از همکاراش برن اگه خوب بود اونم بره!!! همکارای منم خیلی هندونه زیر بغلم میدادن البته من ...

بهش گفتم اگه خوبه اونا خودشون چرا اون کارو ول نمیکنن برن اسنپ میگه چون اونا حقوقشون از من بالاتره خونشونو دارن تو بانکم پول دارن سود میگیرن به خاطر همین به من میگن تو بااین حقوقت هرچقد این جا بمونی به هیچ جا نمیرسی

واقعا راست میگی؟تو این تایم انقد درمیاره؟تهران هستید؟

عزیزم همه چیو باور نکن اگرم میخواد بره بگو یک هفته مرخصی بگیره بره بعد کلا کارشون ول کنه 

ماشین داغون میشه خرج بنزین هست که الان گرونم قرار بشه ، ماشین تصادف کنه کلا چند روز بی خرج میمونین

عزیزم همه چیو باور نکن اگرم میخواد بره بگو یک هفته مرخصی بگیره بره بعد کلا کارشون ول کنه  ماشی ...

قراربود تاکسی اینترنتیارو بیمه کنن شماخبرندارین اخرش ب کجارسید؟

بهش گفتم اگه خوبه اونا خودشون چرا اون کارو ول نمیکنن برن اسنپ میگه چون اونا حقوقشون از من بالاتره خو ...

وای چقدر ساده ست شوهرت... اینو بهش بفهمون همکار بابای آدم نیست دلش بسوزه واست

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂