2733
2734

فردا انشاءالله 39 هفتم تموم میشه...امروز رفتم بهداشت گفت پیاده روی کن دیگهههه!!!

گفتم روزی حداقل نیم ساعت پیاده روی میکنم...

گفت نیم ساعت چیه؟؟؟دو ساعت!!!

گفتم خسته میشم نمیتونم...میگه هر یه نیم ساعت 10 دقیقه استراحت کن...میگه پیاده روی کن دردات شروع بشه دیگه...دردات شروع بشه که بزایی...

آخه تو این گرررررما!!!دو ساعت!!!

وسط مسیر کجا رو پیدا کنم استراحت کنم...😰😰😰

میخوام تو خرداد زایمان کنم هنوز 5 روز مونده...

من در حالت عادی هم نمیتونم دو ساعت راه برم...چه برسه به الآن!!!😫😫😫

شب ها برو هوا انقدر خوبه حاام دلش نمیخواد بیاد خونه

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جااااانم خوشبحالت دیگه تموم شد اخرین تلاشاتم بکن بزا خودت بعدش راحت زایمان کنی برو تو پارک پیاده روی کن شبا یا صبحا که خنکتره و شلوغتره

اللهم عجل لولیک الفرج
2731

نه بابا چه خبره مگه ...بهداشتی زیاد سرشون نمیشه ها ..از دکترت می‌پرسیدی ....در ضمن من هر کی دیدم پیاده روی نیم ساعته کرده و بهش گفتن غذاهای کبابی زعفرانی و گرم بخوره ...بخصوص چای نبات زعفرون که کمک کنه به امدن

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2738
آره ولی متأسفانه کسی نیست که باهاش برم...فقط داداشم کلاس که میره میتونم با اون برم...

همسایه ای دوستی نداری .حالا حامله هم نباشند برا ورزش بیان یا با مامانت اینا برو پارک اونا بشینن و استراحت کنتد تو راه بری 

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
همسایه ای دوستی نداری .حالا حامله هم نباشند برا ورزش بیان یا با مامانت اینا برو پارک اونا بشینن و اس ...

ممنون...فکر خوبیه...خالم و دخترخالم اهل پیاده روی ان...بهشون پیشنهاد بدم ببینم چی میگن...

عزیزمممم بسلامتیییی

اره راست میگه پیاده روی رو داشته باش

والا شهرما یه خیابان داره برای پیاده روی یه عالمه صندلی داره و آبسرد کن هم داره من اونجا میرفتم برای پیاده روی

ایشالله بسلامتی زایمان کنی

دختر منم ۳ روزشه😍😍😍

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

خب توی خونه راه برو.  حتما که مجبور نیستی بری بیرون

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیایید خودمون رو تغییر بدیم و آدم بهتری بشیم.  بیایید تاپیک های خوب بزنیم بجای حرفایه خاله زنکی بیایید مفید باشیم و به خودمون اهمیت بدیم نه به حرفای دیگران بیایید جهان سومی نباشیم پیشرفت کنیم   
2706