2737
2734
عنوان

من شبا ازش ميترسم جديدا😟😰😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1769 بازدید | 94 پست
یه موقا تو عمق خواب یکدفعه از خواب میپره به من میگه این چیه بادست اشاره میکنه بد جوریم بهم نگاه میکن ...

واااي🥺🥺😰😰😰

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از این فرصت استفاده کن و شب ها از زیر زبونش حرف بکش ببین چه خبره پول و..... چیزی مخفی ازت داره با نه ...

🙄🙄🙄من از ترس ديگه نگاشم نميكنم اون لحظه

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2731
فشار کاره قبل خواب دم کرده بابونه بده باهاش حرف بزنببین اگه کارش اذیتش میکنه عوضش کنه

تميشه عوضش كنه اخه تازه راه انداخته كارش رو كلي روش برنامه ريزي كرده و هزينه فقط ميترسه جواب نده ورشكست شيم

تو خواب حرکتایی رو انجام میده اون لحظه هم بیدار نیست به خاطر همینه که یادش نیست 

انقذرررر واضح؟؟؟؟

2740

یکی توهمین سایت میگف شوهرم نصف شبا بلند میشه میشینه همچین عربده میکشه یکی میزنم پس کلش میگیره میخوابه😂😂😂😂😂

میگمــــــا .....طرف همچیـــن خودش ومیگیــره انگار ترکـــــــــــــــــه😍😁یاشاسین تورک یاشاسین ایران😍👍
شوهر منم چند بار همچین حرکتایی زده ، منم خیلی میترسم  یه بار تو خواب محکم زد تو سر من منم وحشت ...

وااي اررره خيلي بده 😒😒 يبارم ديدم صدام ميكنه و بيدار شدم همش غرغر ميكرد كه يكم صبور باش اين اخلاقاي مسخره چيه داري بعد روشو كرد اونور خوابيد تا ساعت ها هنگ بودم 😶😶

یکی توهمین سایت میگف شوهرم نصف شبا بلند میشه میشینه همچین عربده میکشه یکی میزنم پس کلش میگیره میخواب ...

اوه من دلم نمياد بزنم😥

2706