2737
2734
عنوان

من شبا ازش ميترسم جديدا😟😰😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1768 بازدید | 94 پست
مگه توی دوران عقد پیش هم نبودین؟؟ از خانوادش غیر مستقیم بپرس قبلا اینجوری بوده یا نه

خونشون اصلا نخوابيدم دوسالم دوست بوديم ولي بعضي شبا كه مسافرت بوديم خوب ميخابيد الانم كلا سه بار اينحوري شده تو اين دوماه

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
اصلا نصف شب بلندشی بشینی ترسناکه دیگه زل بزنی نگاکنی دیگه تاحالا نزدی ناقصش نکردی خیلی خانومی😂من از ...

اره والا نگم براتون چشماي سياه گنده وقتي ام زِل ميزنه دوبرابر باز ميشن چشماش😢😢😢😓😰😰😰

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونشون اصلا نخوابيدم دوسالم دوست بوديم ولي بعضي شبا كه مسافرت بوديم خوب ميخابيد الانم كلا سه بار اين ...

پس به احتمال زیاد برای همون استرس کارش هست که اینجوری میشه و دست خودش نیست انشاءالله وقتی کارش نتیجه بده خوب میشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💐
2731

شوهر من چند باری شبا بلند میشد راه میرفت یا همونجا می ایستاد یبارم‌ظهر خونه بابام خواب بودیم یهو بلند شد رفت بیرون بدو رفتم دنبالش گفتم کجا میری جواب نداد فهمیدم خوابه اوردمش خوابوندمش بعدش بهش گفتم یادش نمیومد اخریا یکی دوبار بلند شد یخورده قربون صدقش رفتم خوابید دیگه خداروشکر خوب شده فعلا البته ماروی زمین میخوابیم همش شبا بلند میشم سرشو میذارم رو بالش چون خییییییلی بدخوابه. همشم بخاطر فکر و خیال و خستگیه

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖