2737
2739
عنوان

یه سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 41 پست
پسره منم سه سال ونیمشه بیدارمیشه اروم میره تواتاقش نقاشی میکنه تامن بیداربشم دلم کباب میشه ،،گشنشم ب ...

بچه ام انقد عشقه اگه کارتونم ببینه صداشو کم میکنه

دلم بچه دوم میخواد ولی دغدغه ونگرانی زیاد دارم خدایا خودت همه چیزوoK کن
پسره منم سه سال ونیمشه بیدارمیشه اروم میره تواتاقش نقاشی میکنه تامن بیداربشم دلم کباب میشه ،،گشنشم ب ...

الهی عزیزم

پسره منم سه سال ونیمشه تا قشنگ بیدارم نکنه بیخیال نمیشه

امروز بهم میگفت ازم خجالت میکشی بیدار نمیشی؟؟😳

گاهی اوقات هم میگه بدو جیشم ریخت

گاهی اوقات میگه غذا میخوام

اصلا بدون من از رو تخت پایین نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳ ظهر بیدار میشم.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
الهی عزیزم پسره منم سه سال ونیمشه تا قشنگ بیدارم نکنه بیخیال نمیشه امروز بهم میگفت ازم خجالت میکشی ...

چه بهتر بیدارت میکنه من امسال دخترم بره پیش دبستانی خوابم تنظیم میشه

2731
چه بهتر بیدارت میکنه من امسال دخترم بره پیش دبستانی خوابم تنظیم میشه

به سلامتی و دلخوش

اره ولی میگم کاش قشنگ بخوابه منم بخوابم😅

دردم  خوابه

بخاطر ماه رمضون خیلی خواب جفتمون بهم ریخته

مخصوصا خواب من که تایمش کم هم شده

به سلامتی و دلخوش اره ولی میگم کاش قشنگ بخوابه منم بخوابم😅 دردم  خوابه بخاطر ماه رمضون خیلی ...

ممنون عزیزم ایشالا دانشگاه رفتن پسرتون

2738
الهی عزیزم پسره منم سه سال ونیمشه تا قشنگ بیدارم نکنه بیخیال نمیشه امروز بهم میگفت ازم خجالت میکشی ...

ازم خجالت میکشی بیدارنمیشی عالیییی بود😂😂خداحفظش کنه

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم