2733
2739
عنوان

ی سوال خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 68 پست
چادریم بشی مانتویی دلت میخواد بزار یه چند سال بگذره بلوغ فکریت کامل شد انتخاب کن کدومو دوست داری

خیر سرم ازدواج کردم 😁

تو شروع تمام شعر های عاشقانه ی منی👫 

اینو خودت باید به نتیجه برسی که کدوم بهتره برات

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا چادر به هرکس نمیاد.

دختر قد بللللند شیک میخواد.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2728
من اکثرا چادرمیپوشم عاشقشم ولی گاهی دست وپاگیره مانتو میپوشم تاراحت ترباشم بستگی ب موقعیتم داره

دیدی این ست های سر آستین و چادر  روسری مد شه لامصب خیلی شیک و باکلاسه 😍

وقتی مرتب باشی و ترکیب روسری و ساق دستت بهم بیان  میشی شیک پوش

از اون روسری و ساق دستا شومام داری؟؟ خیلی دوسشون دارم 

واقعا چیزی ک تو چادر هست تو مانتویی نیس 

خیر سرم ازدواج کردم 😁

😂😍 خب حالا ازدواجم کرده باشی دلیل نمیشه که رشد فکریت کامل شده خوب با تحقیق و بررسی انتخاب کن که چن سال دیگه چادرم نذاری کنار یه پوشش واحد انتخاب کن نه یه روز چادی و یه روز مانتویی بالخره یکیشون یکم ارجحیت داره به اون یکی 😁

2738
😂😍 خب حالا ازدواجم کرده باشی دلیل نمیشه که رشد فکریت کامل شده خوب با تحقیق و بررسی انتخاب کن که چن ...

شما چادری هسی؟ 

آره نه قلبم میگه چادر 

سن جلفم میه مامتوووو 

ولی من کلا توی جفتش با حجابم 😁

قدم خوبه ولی نمتونم جم کنم 😫

لامصبا جمع کرونشونم رو اوصوله.

خدایی بشون میاد.

من یکی میشم مثل عَلَم.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2706