2726
عنوان

ی سوال خوب

499 بازدید | 68 پست

شمام نمیدونید ک چادر رو انتخاب کنید یا مانتو یی بودن رو؟؟.... من 20 سالمه مانتویی هستم ولی قبلا چادر میپوشیدم ولی خب نمیدونم کدومش بهتره 

وقتی یه چادری واقعا مرتب و با کلاس میبینم دلم میخواد چادری بشم  

چیکار کنم 

ینی کی قراره مشخص شه چ مدلیم 🧐

تو شروع تمام شعر های عاشقانه ی منی👫 
دوگانگی شخصیت خیلی بده  موجه باش فقط همین

دو گانگی شخصیت ندارم خواهر من 

سنم کمه 

ولی خب چادری شیک پوش میبینم دلم میخواد ☹️

تو شروع تمام شعر های عاشقانه ی منی👫 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه معیار فقط خوش تیپ بودن باشه معلومه که نمیشه انتخاب کرد. من دلیلم واسه انتخاب چادر خیلی بزرگتر از چیزایی مثل خوشتیپ بودنه حتی اگه خوش تیپم نباشه بازم انتخاب میکنم

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
جمله سنگین بود سایت تعطیل

چند وقت؟ 

آقا ما کارو زندگی داریما😕😕

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706