2733
2734
عنوان

چرامیگن اصفهانیا....

746 بازدید | 68 پست

چرا میگن اصفهانیا خسیسن؟این حرف راسته؟

ازچ لحاظ اینو میگن

توهین نیستااا اتفاقا من بختیاریم ولی خیلی اصفهان و مردمشو دوست دارم

خداییش بدون تعصب نظر واقعی وبگین

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اصفهاني ها سالیان سال براي مسافران در کاروانسراهاي اطراف شهرشون بدستور حاکم شهر آذوقه می گذاشتند و همیشه مسافراني که از این شهر مي گذشتند بصورت رایگان از این امکانات استفاده مي کردند و این به شکل یک عادت و رسم ثابت در آمده بود تا اینکه اصفهان دچار خشکساله و قحطي شد و دیگر نتوانست آذوقہ رایگان به کاروانسراها بفرستد و حاکم شهر هم دستور لغو این قانون را داد و همین شد کہ بعد از این مسافران بد عادت و ناسپاس دم از خساست اصفهانیها زدند و این لطف آنان را بعنوان یک وظیفه و حق قانوني برای خود مي دانستند و مردم مهمان نواز این شهر را انساهاي خسیس معرفي کردند.

اصفهاني ها خسيس!!!!!!

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

اصفهانیا خسیس نیستن واقعا .شاید پول رو ب جا خرج میکنن کلا ولی اصلا خسیس نیستن .پارسال رفته بودیم مسافرت کیش  تو ی برنامه های تفریحیش  مجری پرسید کیا اصفهانین اکثرا دسشونا بردن بالا گفت‌دیدید خسیس نیستن  حالا هی بگیر خسیسن .ب جا خرج میکنن 

تاخدا رو دارم غم ندارم .خداجون شکرت 

هرکس گفته ابله هست 

اصفهانی نیستم البته

ولی با حرف های این چنینی بشدت مخالفم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
کلا چرت میگن.مثلا میگن شیرازیا تنبلن وای خب سالاد شیرازی رو نگاه چقدر سخته ریز ریز کنی و.....

خدایی تا حالا ۴ ۵ تا شیراری دیدم اصن کسی بهشون نمیگه خودشون معتقدن ما تنبلیم😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706