2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تازه پریود شدم نوار بهداشتیمو برعکس گذاشتم

چسپش میکند همه جامو😂😂😂😂

تا بعدها فهمیدم اشتباهه و هیچوقت از خجالتی ب کسی نگفتم😂😂😂😂😂😂😂

بچه م بودم از خاله م دزدی کردم پونصد تمن الانم فکرش میاد خجالت میشکم😂😂😂😕

برای آرامش همه نی نی سایتیا صلوات😍😂😘
2728
اونجاس که کفش یکی از مهمونا پام بود اونم مرد بودن  همه منتظر شدن تو خیاط تا بنده از دسشویی بیا ...

زمان دانشجویی وخوابگاه یه نمازخونه توحیاط بودیکی توبلوک بعدبیرونی تعمیرات داشت یه حاج اقایی می اومدالبته باهماهنگی برای نمازجماعت بعدکه می خوادبره تادختراباکفش حاج اقارفتن سرویس 😁دیگه بنده خدایاالله یاالله گویان کفشاش روهم همراه خودش می برد

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
2740
حالا زود خودتو میشستی میومدی بعد که رفتن ادامش میدادی

🤣🤣🤣 صدا تو حیاط میوند گفتن کفش آقا مهدی نیس 🤣🤣🤣🤣 منم داداشم کنار دسشویی وایساده بود 

گفتم دمپویت بده کفشای این مرده رو ببر 🤣🤣🤣 

استرس بدی گرفتم 😁😁😁

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔

من تو مسافرت شوهرمو صدا زدم تو چادر مسافرتی بویم داشتم لباس عوض میکردم فقطم سوتین تنم بود اشتباه برادر شوهرم اومد تو 😭😭😭😭تموم بدنمو دید تا اخر مسافرت از قایم میشدم

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 

زیاده

بچه بودم، یه جایی مهمون بودیم. وقتی می خواستیم برگردیم کفشای من نبود. بعد معلوم شد بچه ی بی مزه ی اونا ، کفشای منو قایم کرده بود. 

حالا نمیدونم چرا من اینقدر خجالت کشیدم و سرخ و داغ شدم