2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ایشالا کتک بخوره از یکی من همیشه وقتی میشنوم زنی کتک خورده دعا میکنم یه مرد قویتر بیاد سر یه چیزی دعوا کنه و اون شوهره رو یه دل سیر کتگ بزنه تا بفهمه تحقیر ینی چی😔

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2738
ایشالا کتک بخوره از یکی من همیشه وقتی میشنوم زنی کتک خورده دعا میکنم یه مرد قویتر بیاد سر یه چیزی دع ...

منم ازخدامه که ایجوری بشه چون خیلی نازک نارنجیه کاش کتک بخوره تاحالمودرک کنه

[QUOTE=90171844]تازه یادش افتاده از حجابت ایراد بگیره .شاید اینو بهانه کرده[/QUOTEخیلی هم بدحجاب نیسم ولی این میگه چادرسرت کن مقنعه نمیدونم باخواهرشوهرات دست نده ازعیدکلافم کرده

کاش داشتم میزدخونه بابامم چنباررفتم دیگه نمیدونم چیکاکنم گردنم کبودشده روسری روکشیده

ببین یواشکی برو پزشکی قانوکی بدون شکایت کردن گواهی بگیر از اینکه کتک زده چن بار اینکارو کنی مبشه مدرک واست 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
ببین یواشکی برو پزشکی قانوکی بدون شکایت کردن گواهی بگیر از اینکه کتک زده چن بار اینکارو کنی مبشه مدر ...

تنهایی حق ندارم برم بیرون ولی گردنم دست وپام کبوده واقعامیخام راهنماییم کنین

تنهایی حق ندارم برم بیرون ولی گردنم دست وپام کبوده واقعامیخام راهنماییم کنین

نمیشه با یکی مث مامانت که معتمده پاشی بری پزشکی قانونی شهرتون ؟من اطلاعاتم زیاد نیست یه تاپیک دیگه بزن در رابطه با کتک شوهر و پزشکی قانونی از بچه ها بخواه راهنمایی ات میکنن که چیکار کنی

عزیزم منم کتک خوردم.....

اما مقصرش خود من بودم 

چون جوابشو پس دادم میتونستم زبونمو محکم بگیرمو جوابشو ندم یه کار ساده فقط سکوت میکردم چی از من کم میشد؟؟

هم خودم کتک خوردم هم دستش رو من بلند شد

هم ابروم پیش خانوادم رفت هم خانواده اون و همچنین ابروی شوهرم بلعکس

من ۳ساله ازدواج کردم تو این سه سال خیلی جرو بحث داشتیم ولی اینو فقط تو این چن ساله فهمیدم  ک خود ادم میتونه شخصیت خودشو یه جوری حفظ کنه ک حتی شوهر هم احترام بهش بزاره 

همه مردا رگ خواب دارن فقط اونو پیدا کن اگه واقعا میخوادحجاب داشته باشی ازش بخواه تا قانعت کنه اگه قانع شدی  هر چی خواستو انجام بده ولی با سیاست مطمئن باش خودت باعث شدی که کتک بخوری مگه اینکه اون ادم روانی باشع 

شاید از حرفم ناراحت بشی اما بگرد و نقطه ضعف خودتو توخودت پیدا کن حتما یه جای کارت میلنگه امیدوارم زندگیت روز به روز بهترو عاشقانه بشه❤

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️
2706