2733
2734
عنوان

زن داداشم همش شام میاد خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 3976 بازدید | 94 پست
سلام فدات شم  بله عزیزم میخواستم و میخوام در طی تقریبا سه سال سه بار باردار شدم و هر سه بار س ...

ای وای شاید مثل منی من خودم پردنیزولون خوردم و هپارین زدم نی نی موند حتما آزمایشهای ایمنی و انعقادی انجام بده حتما حتما قبل از اقدام خودتو تقویت کن ان شاالله دفعه بعد که توی سایت میبینمت مامان شدی 

هوووم.نمیدونم.کلا منظورم اینه که خونه خواهرشوهر زیاد نمیره که زشت باشه.خونه پدر و مادر اخه معمولا هم ...

اخه میدونی بعضیا مراعات دختر مجرد نمیکنن

تا ازدواج کنن چتر میشن خونه پدری

با کلی بچه ،اعصاب خوردی سروصدا و...

تا بخواد حرف بزنه خفه ش میکنن خونه تو نیست

طفلک درس داره ،ارامش میخواد ،تنهایی دوست داره و...

مراعات کنید خواهشا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استاتر کاربرا میگن ک تو کاریت نباشه خونه مادرشوهرشه پس دیگه دست به سیاه و سفید نزن ن شام درس کن ن ظرف بشور بگو کار دارم خونه مادرته بزار خودش بپزه بشوره  😐 تقصیر خودته ک همه چیو گردن گرفتی 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

بعضی هاتون فقط میخواین بد دهنی و توهین کنید

خودتون نتونستید در زندگی حرفتون رو بزنید و از حق تون دفاع کنید 

در این سایت با تحقیر استارتر حس پیروزی بهتون دست میده

چه لذتی داره اینکار براتون

خودتون هم میدونید مهمان داری هر شب 

اون هم کسی که با غرور و تکبر و عمدا 

دست به هیچ کاری نمیزنه واقعا تحملش سختِ

2728
نگران نباش منم مثل تو بودم الان پسرم4سالشه.هنوز وقت مادرشدنت نشده صبر داشته باش

من یه بچه دارم عزیزم

آرزوی دومی به دلم مونده

شما هم سه تا سقط داشتید؟ میشه توضیح‌بدید؟ من خیلیییی نا امیدم

آزمایشام سالم بوده 

نمی‌دونم چیکار کنم ۳۷ سالم هم هست

اگه  عروس نیاد میگید خودش و می گیره  بیاد میگید پلاسه  اینجا  عروس چه خاکی بر ...

خدایی عروس هفته ای یه بار بیاد بس دیگه نه زیاد نه کم والا دختر ادم هم هرشب هرشب شام بیاد پدر مادر ذله میشن 

خونه  شما  نیست  خودت  رو صاحبخونه  ندون  خونه  ی مادره  شو ...

خدای من یعنی چی که خونه ایشون نیست.اتفاقا تازمانی که ازدواج نکرده منزل پدرشون  منزل ایشونه و قطعا ححق و حقوقشون از عروس خانواده در حال حاضر بیشتره.چه چیزایی تو این سایت آدم میبینه و میشنوه.اون عروس خانم هم زرنگ و راحت طلب تشریف دارن که هرشب برا شام میان و هیچ کمکی نمیکنن.والا ایشون خواهرشوهر خیلی خوبی هستن

2740

خب راست میگه دیگه منم بچه ام نزدیک ۴ ماهشه از خدامه شام نپزم برم یه جا ولی سنگین میشینم خونم ولی عروس ما هر روز و شب چتر میشه خونه ماملن بدبختم که به سختی راه میره میره تو اتاق میخوابه بچه شیطونشو میگذاره بیرون بعد هم یه دستت درد نکنه نمیگه و میره گاهی دلم میخواد مامانم یکساعت پسرمو بگیره من بخوابم ولی میگم گناس مامانم پاش درد میکنه نمیتونه بچه را راه ببره در صورتی که بچه من نوزاده و سبک بچه اون یکسال و سه چهار ماهشه و سنگین

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
استاتر کاربرا میگن ک تو کاریت نباشه خونه مادرشوهرشه پس دیگه دست به سیاه و سفید نزن ن شام درس کن ن ظر ...

اینا همون عروسایی هستن که میان میگن رفتیم خونه مادرشوهر خواهر شوهرم ال نکرد بل نکرد

نامزد من ته تقاریه کارشم جوری ک خیلی خسته کنندس و صب باید ۵رابیوفته بره ۳-۴بعدازظهر میاد خونه بیچاره همین ک میرسه خونه یه خستگی در کنه یه چرتی بزنه همه نوه هاشون میریزن اونجا هر وقت بهش میگم ک امروز اومدی خونه خوابیدی میگه ن نذاشتن سرم داره میترکه ادم باید خودش شعور داشته باشه این چیزارو درک کنه بفهمه

استاتر کاربرا میگن ک تو کاریت نباشه خونه مادرشوهرشه پس دیگه دست به سیاه و سفید نزن ن شام درس کن ن ظر ...

کاربرا از خانواده شوهر عقده دارن سر این دختر بیچاره خالی میکنن😐 بیچاره دخترا تا وقتی تو خونه پدرن باید کلفتی این و اونو کنن میگن شاید ازدواج کردم بهتر شد بازم همین اشو همین کاسه . منم یه بار نوشته بودم عروسمون همه طلاهامونو برداشته برده همه میگفتن نوش جونش😶

کاربرا از خانواده شوهر عقده دارن سر این دختر بیچاره خالی میکنن😐 بیچاره دخترا تا وقتی تو خونه پدرن ب ...

والااا

اگه الان عروسشون میومد میگفت خواهرشوهرم هرشب شام میاد خونه ای ما دست به سیاه و سفیدم نمیزنه از یک کی ...

اخه عروس میره خونه پدر شوهرش خونه پدر با زن داداش فرق داره نسل امروز جز خونه پدر مادرها جایی رو ندارن ک برن  ی بار مادر شوهرم غیر مستقیم گف نیا خونمون منم ب برادر شوهرم گفتم بهش بگه خونه اون نیست هر وقت پدر شوهرم گف نیا نمیرم هر وقتم خرج خونه رو داد پامو نمیذارم

قشنگ مشخصه که اون کاربرایی که میان میگن خواعرشور بدجنس یا خونه تو نیست این حرفا. خودشون اینکارن یعنی چی ادم. یه شام که خورد  یه تکانی به خودش بده بد نیست مخصوصا هر شب هرشبش من بعد غذا سریع می رم اشپزخونه بچه کوچیک هم دارم گاهی کمک. میکنم گاهی خودشون میشورن میگن چایی بریز ببر بچه ات تنهاس یا خودشون بچه ام را میگیرن طوری نمیشه که اونجا کلا بچه ام بغلشونه شش ماه شه ولی فقط شیر میخاد میاد بعلم هیچی هم نمی گم تازه خوشحالم میشم که ان قد بچمو دوس دارن همش یا عمه داره باهاش بازی میکنه یا عمو فقط دست بچه کوچیکاشون نمیدم واقعیت

جوان به حادثه ای پیر شود گاهی 😞.  .غصه نخور دُرست میشه دُرس تم نشد تموم که میشه.        تاریخ عضویت قبلی 4/1396  
2706