2733
2739
آره زیاد گفته من چشمام رنگیه همه از خداشونه اونوقت اینو خانوادش میگن چش زاغ بعدمیگه چشم زاغا آدمای خ ...

چشم رنگی توایران هوادار داره چون اکثراچشماشثن تیره است اما یه بارتواخبارشنیدم زود ضعیف میشه منم چشم رنگی دوست دارم برام جذابه تواطرافیانم زیاد هستند اما توخانواده نه درضمن انقدرتلاش کن تودلش جابازکنی که بعدها ازچشمات ورفتارت تعریف کنه خویشتن دارباش بخودت برس بهش محبت کن برو پیش مشاورراهکاربده تاعلت ریشه یابی بشه نذارسردبشید ازهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دندونامو لمینت کردم دوس پسرم بهم میگه یه دقیقه دندونات رو جمع کن بذار هوا بما هم برسه.. ولی من میخندم به این حرفا چون هرچیزی که منو زیباتر کنه چشماش میخواد بترکه از حسودی

من یک عمه ام.  
2728

کاش من بهم یه بارعیبمو میگفت احساس میکنم همش تودلش عیبامو میگه خیلی ناراحتم حس میکنم دوست داشت زن سفید داشته باشه آخه سبزه هستم ولی زن تپل دوست داره اینو بهم میگه بزارچاق شی 

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده
اره میگه هیکلت سیبه و هیکل سیب بدترین نوع بدنه  میگه قدت کوتاهه گاهی لباس میخرم میگه این فقط ب ...

واا این که کلا له میکنه آدمو. هر وقت ایراد میگیره تو هم دوتا ایراد بگیر 

خدا یا مرابه غیر از خودت واگذار نکن
2738

قبلا میگفت بینیت زشته خیلی بهم برمیخورد الان 15ساله از عقدمون میگذره میخوام با پول خودم عمل کنم میگه بینیت خیلی هم خوشگله اجازه نمیده   ی بارم بخاطر حقوقم تحقیرم کرد که هیچوقت نمیبخشمش  

اره بابا

یه سره میگه چاق

این لباس ب قد بلندا میاد

صورتت پر جوشه

دماغت کجه.البته هیچ کدوم اینا ک میگه نیستم.عوضی.دماغم عملیه.از حسودیش میگه.چاقم نیستم.تو پرم.اما یه چندتایی جوش دارم.هیچوقت بهم نمیگگه قشنگ شدی.همیشه بهم میگه زشت.درصورتیکه جزو خوشگلهای فامیلم.

می دانم که روزهای خوبی در راه است

آره شوهر من چندین بار گفته. م خیلی ناراحت شدم گاهی هم دعوامون میشد.

ولی الآن من چندباری هست که عیباشو میگم سعی میکنه برطرفشون کنه. خیلی راحت برخورد میکنه😁 اصلا ناراحت نمیشه

آره شوهر من چندین بار گفته. م خیلی ناراحت شدم گاهی هم دعوامون میشد. ولی الآن من چندباری هست که عیبا ...

دقیقا همسر منم همینه 

اصلا ناراحت نمیشه 

خیلی عادی میگه راهی داره؟؟

دقیقا همسر منم همینه  اصلا ناراحت نمیشه  خیلی عادی میگه راهی داره؟؟

آره دقیقا. اصن تعجب میکنم از اینهمه راحتیش؟

مثلا کم موئه چندبار بهش گفتم بعد یبار تلویزیون تبلیغ میکرد گفت نظرت چیه برم مو بکارم یا از این روغنا بگیرم واسه موهام؟ گفتم نه نمیخواد من همینطوری راضیم فقط دیگه عیبامو به روم نیار😁

2706