2733
2734
عنوان

تبلیغ زایمان طبیعی + عکس

396 بازدید | 18 پست

یعنی عاشق خلاقیت دانشگاه علوم پزشکی بابل شدم 

تبلیغ زایمان طبیعی رو اتوبوس !!!!! 😂😂😂

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 

😟😟😒😒😒😒😒

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
واه ..هیچی جای سزارینو نمیگیره 😍

نه عزیزم. سزارین خوب نیست مگر در مواردی که مادر نتونه بچه رو طبیعی بیاره.

بنظرم هر کاری از روش طبیعی خودش سالم و بهتره.

طبیعی فقط دردش سخته که اونم اینقدر با بدنیا اومدن بچه وجودت شیرین میشه  که همون لحظه فراموش میکنی چند ساعته چقدر درد کشیدی.

نه عزیزم. سزارین خوب نیست مگر در مواردی که مادر نتونه بچه رو طبیعی بیاره. بنظرم هر کاری از روش طبیع ...

عزیزم در صورتی که لگنت عالی باشه وزن بچه زیاد نباشه 

بدنت اماده باشه هم از لحاظ جسمی هم روحی 

من خودم به شخصه هیچکدوم اینارونداشتم دکترا میگفتن باااید طبیعی بیاری اگه نشد بعد سزارین دوتا درد سخت و باید میکشیدیم 

که خداروشکر دکترم راضی شد سزارین شدم عالی بود

خیلا روهم دیدم از طبیعی خیلی متنفر بودن و عوارض داشتن!

عزیزم در صورتی که لگنت عالی باشه وزن بچه زیاد نباشه  بدنت اماده باشه هم از لحاظ جسمی هم روحی&n ...

گلم منم که گفتم در صورتی که مادر توانایی و شرایط زایمان طبیعی رو داشته باشه زایمان طبیعی بهتره. 

شما خودت تجربه زایمان طبیعی داری؟؟راضی بودین

آره من ۹ عید زایمان طبیعی کردم. خیلی راضی بودم همینکه اومدم تو بخش با اینکه هنوز چند ساعت از زایمانم نگذشته بود خودم مستقل و بدون کمک از کسی همه کارا کردم. یه هفته از زایمان نگذشته بود که خودم رفتم دنبال کارای مرخصی زایمانم

آره من ۹ عید زایمان طبیعی کردم. خیلی راضی بودم همینکه اومدم تو بخش با اینکه هنوز چند ساعت از زایمانم ...

خداروشکر  خب همینطور که شما از طبیعی راضی بودین منم از سزارین 😁😊

2706