2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من چند تا چادر دارم،ساده،جلابیب،عربی،حسنا،جده صدفی.

چادری که زیپ و آستین داره از همه مدل ها بهتره.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

با بدختی وشلختگی الان که بغل نمیکنم بهتره روزگارم‌

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
با بدختی وشلختگی الان که بغل نمیکنم بهتره روزگارم‌

میدادم بعل باباش باباشم نبود کالسکه

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2738
به نظرتون الان که انقد حجابا بد شده واقعا چادر لازمه؟با همون مانتوی خوب هم خیلی حجابمون کامل و خوبه ...

عزیزم من وقتی با پسرم میرم بیرون چادر نمیپوشم چون واقعا نمیتونم جعمش کنم. رو زمین کشیده میشه روسری زیر چادر کج و کوله میشه همیشه ام یکورش اویزونه...

با بچه بغل سر نکنی بهتره

وقتایی ک تنها میخام برم بیرون فقط چادر میپوشم اونم دانشجویی چادر ساده بازم نمیتونم جم کنم

❤️دوست مهربونم میتونی با قلب پاکت برای منم دعا کنی🙏تویی ک صلوات برام فرستادی و لایکم کردی انشاالله به همه ارزوهات برسی 🥰
به نظرتون الان که انقد حجابا بد شده واقعا چادر لازمه؟با همون مانتوی خوب هم خیلی حجابمون کامل و خوبه ...

وا چ ربطی داره؟

چون بقیه حجابشون بده ما هم چادر بذاریم کنار؟‌

شما هر کاری دوس داری بکن خب

میشه برام صلوات بفرستید که اراده پیدا کنم تا به خواسته های دیرینه م برسم🙏🏻
عزیزم من وقتی با پسرم میرم بیرون چادر نمیپوشم چون واقعا نمیتونم جعمش کنم. رو زمین کشیده میشه روسری ز ...

دقیقا منم همین نظر رو دارم فقط فکر میکنم همسایه ها میگن چرا این یه روز سر می‌کنه یه روز نمیکنه

وا چ ربطی داره؟ چون بقیه حجابشون بده ما هم چادر بذاریم کنار؟‌ شما هر کاری دوس داری بکن خب

عزیزم من نگفتم شما چادرتو بذار کنار من میگم حجاب کامل باشه و جلب توجه نکنه از نظر من کافیه

2706