2737
2734

من پسرم شیر خودمو میخورد یهو دیگه سینمو نگرفت بردم دکتر گفت گلوش درد میکنه نمیتونه مک بزنه با قاشق بده منم با قاشق میدادم نمیخورد احساس خفگی بش دست میداد دیگه با زور اینقد سینه رو دادم تا دوباره خوب شد

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیرم خوب به حرفم گوش کن پسرت احتمالا الرژی هم داره باید مرتب هر دو سه ساعت بخوابونی و شیرش بدی توی خواب متاسفانه منم درگیرم و از دو ماهگیش شیر نمیخوره و مجبورم خوابش کنم و شیرش بدم بذار خوابش که عمیق شد شیشه رو بذار دهنش ممکنه نگیره ولی دوبهره راهش ببر تا خوابش عمیق شه و دوبهره شیشه رو بذار دهنش خیلی یخته ولی چاره هی جز این نداریم فعلا تیشالا خوب شن و درست شیر بخورن خدا کمکون میکنه مطمئن باش

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها
عزیرم خوب به حرفم گوش کن پسرت احتمالا الرژی هم داره باید مرتب هر دو سه ساعت بخوابونی و شیرش بدی توی ...

انشالله عزيزم توكلم به خداست ،ني نيتون كي خوب شد؟؟؟

انشالله عزيزم توكلم به خداست ،ني نيتون كي خوب شد؟؟؟

عزیزم هنوز خوب نشده منایفانه منم مثل خودت داغونم روزاس سختی در پیش داریم منم همش دارم میخوابونم شیرش میدم اما نمیدونم چی پیش میاد تازه من شیر ضد الرژی هم دادم و خوب نشده هنوز

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها
عزیزم هنوز خوب نشده منایفانه منم مثل خودت داغونم روزاس سختی در پیش داریم منم همش دارم میخوابونم شیرش ...

منم دادم ولي ربطي نداشت،چند ناهشه؟؟؟واسه من تو خوابم هميشه نميخوره😞

2738

4ماه و نیم اره دختر منم مخصوصا شب تا صبح خیلی افتضاح هست 

عزیزم من پسرم دوناهش بود تا شب قبل خواب قسنگ شبرشو خورد ولی بعدش دیگه از خواب بیدار نمیشد شبر بخوره حتی سینه نگرفت  شیرخشکم کمکی میدادمش اصلا اونم نمیخورد به زور شی تا میخورد قبلا ۹۰ تا میخورد پوشکاش که همش سنگین بودن یه دفه ای سبک شدن بردمش دکتر ازمایش نوشت یه عفونت ویروسی بود حتی تیم نکرده بود که بگم مال عفونته برنش کم آب شده بود پوشکش لکه نارنجی داشت .ولی خب بعد از یه هفته خوب شد دکتر میخواست بستریش کنه من نذاشتم با قطره چکون بهش شیر میدادم ولی خدا رو شکر به هفته ای خوب شد

2706