2737
2739
عنوان

خانومای باردار لطفا کمکم کنین

227 بازدید | 32 پست

سلام دوستای عزیزم 

من 21هفته و 3روزمه .نی نی اولمه و جفتم قدامیه. هنوز حرکت جنین رو حس نکردم بعضی وقتا کلی تمرکز میکنم یه نبض کوچولو حس میکنم.دوشنبه رفتم با داپلر صدای قلبشو گوش دادم ولی الآن دوباره دلشوره افتاده به جونم.از صبح هرچی شیرین خوردم  و به پهلو چپ دراز کشیدم و تمرکز کردم هیچی نفهمیدم.شنبه وقت دکتر دارم.لطفا بگین چیکار کنم؟طبیعیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش عزیزم.

منم نی‌نی‌هام از هفته ۱۲ شروع کردن ب لگد زدن و تکون خوردن.

۲-۳ هفته اصن هرچی تمرکز میکردم روشون متوجه حرکاتشون نمیشدم. انقده دلم شور میزد... ولی الان دوباره خداروشکری هم لگد میزنن هم تکون میخورن. طبیعیه... نگران نباش ❤

2728
طبیعیه عزیزم مخصوصا اگه دختر باشه حالا بازم اگه نگرانی یه سونو ازاد برو تا ازدلواپسی دربیای

پسره. دوشنبه بهم گفتن تا هفته 24فرصت داری و طبیعیه ولی من همش نگرانم الآن کلی گریه کردم نمیدونم چمه

پسره. دوشنبه بهم گفتن تا هفته 24فرصت داری و طبیعیه ولی من همش نگرانم الآن کلی گریه کردم نمیدونم چمه

عزیزمممممممم اینا همش دلواپسی ها ونگرانی های بارداری هستش نگران باش 

روزی میرسه که به خودت میگی چه اشتباهی کردم که بااسترس بچه امو اذیت میکردم 

تا هفته ۲۴ بعضیام میگن تا هفته۲۶ وقت داری وقتی صدا قلبشو شنیدی دیگه نگرانیت بابت چیه؟؟؟الکی چشمای خوشگلتو خیس نکن

براساس سونو ان تی ۲۱ هفته ای یا براساس پریودی؟؟؟

...
2738
اگه اتفاقی بیفته علامتی داره؟ خیلی نگرونم. دکترم شنبه تو مطبشه

چرا انقدر به خودت استرس میدی بعدا پشیمون میشی از اینهمه استرس. وقتی بهت گفتن هنوز فرصت داری خودتو نگران نکن. اگه برات راحته فردا برو صدای قلبشو گوش بده تا خیالت راحت شه

آخه من هفته 21 هستم😢

میگمااا  بیخود نگران نباش... 

نی‌نیه دیگه  بعضی وقتا حال نداره تکون بخوره.

یا شایدم تو خوابیدی، اون تکون میخوره ولی تو خواااابی... متوجه نمیشی...

اتفاقای بد تو سه ماهه اول بارداری رخ میده...

از سه ماهه دوم ب بعد دیگه خیالت راحت باشه...

چرا انقدر به خودت استرس میدی بعدا پشیمون میشی از اینهمه استرس. وقتی بهت گفتن هنوز فرصت داری خودتو نگ ...

نمیدونم چمه😐 آره فردا میرم .میخواستم ببینم الآن لازمه برم بیمارستان 😢 نگرونی دیوونم کرده بود

2706