2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

پیاز داغ  و رب رو حتما قشنگسرخ کن وقتی عدسیت نیم پز شو بهش اضافه کن

من کلا پر ادویه دوست ندارم ولی میتونی دارچین و اینچیزا هم بریزی توش

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

من عدس ها که نیم پز شد آرد سرخ میکنم با رب و مرزه و لیمو و آب قلمو و پیاز داغ میزارم بپزه اگه دوس داشتی آخرش تخم مرغ هم قاطی کن و سیب زمینی نگینی و نمک و فلفل 

فاطی ام❤️

پیازداع کن ک فلفل زردچوبه بزن عدس و آب و بریز توش تا بپزه (عدس زود میپزه) من گاهی وقتا توش سیب زمینی میزنم بیشتر لعابیش میکنه اگر اهل قارچ هم هستی ریز کن بریز داخلش نمک هم وقتی پخت بریز

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

عدستو یه کم بزار خیس بخوره بعد ابشو بریز بیرون یه کم اب دیگه بریز روش بزار ابپز بشه بعد داخل یه قابلمه پیاز داغ بگیر گوشت چرخکرده و یه کم هویچ رنده شده بریز زردچوبه،فلفل،نمک،وخییییلی کوچولو رب گوجه هم بریز بعد عدستو یه کم بکوب به این گوشت سرخشده واینا اضاف کن بزار یه کم بجوشه اینقد خوشمزه میشه،،،امااگه خاستی عدس تنها بپزی یعنی بدون گوشت وهویج باشه دیگه رب گوجه نریز

پس رب میخواد؟؟؟؟من بدون رب میپزم خوشمزه نمیشه. یه جوریه. عدس ها یه ور آبش یه ور😂

موقعی که اولش میزاری بپزه آبش و کمتر بریز با سیب زمینی نگینی که خیلی ریز نباشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706