2737
2734
عنوان

نظرتون راجع به این حرف همسرم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 922 بازدید | 71 پست

عزیزم ایینه رو حق داره! 

اما وسیله گذاشتن بالا کمد یا انباری تو خونه ی ما وظیفه شوهرمه! 

تازه منم پایان نامه دارم! ولی قشنگ از شوهرم میخوام جارو برقی گردگیزی شستن سرویسها و... اتو کردن لباسهاش همه شو خودش انجام بده... البته چند وقت یه بارر! 

جدیدا هم بهش گفتم چیزی میخوری سریع طرفتو بشو نذار رو اپن! خونه تمیز بمونه! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اوایل ازدواج کارم این بود که اینا رو تو گوگل سرچ کنم:

چه کار کنم همسرم در کارها کمک کند

تقسیم کارها در خانه

My husband doesn't help with the house

و ...

البته همچنان دست بر نداشتم😅

توام خودتو لوس کن بگو من خانوم توام، خانوم خونه چییه😁

وقتی داشتم تاپیکتو میخوندم 

فک کردم خودم نوشتمش 

دقیقا منم اینطوریم دانشجوام خیلی وقتا نمیرسم کاری جز غذا گذاشتن بکنم شوهرمم همین حرفایی که شوهرتو زده میزنه 🤔

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂
2728

کارت درسته عزیزم، من یه دوستی دارم همکلاس بودیم از ابتدایی! اون الان دیسک گردن و کمر درد و پادرد و هزارتا درد و مرض داره که مربوطه که خونه داریش که همیشه همه جای خونه باید برق بزنه وگرنه همسایه ها چی میگن، شوهرش چی میگه داداشم چی میگه و کشته خودشو با کارای خونه و حتی تنهایی فرش و میز و اینا جابجا میکنه یا میشوره!!! منم در حد خودم تمیزکاری میکنم ولی یه سری کارا مثل اینایی که شما گفتین کارای مردونه س و به قر و فر خودم بیشتر میرسم و پیش همسر و خونوادش هم احترامم بیشتره! اون خونه ی پدرشوهرشم میره انتظار دارن کار کنه و بشور و بساب کنه همش، تازگیا اونجا خودشو به مریضی میزنه😕

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕

عزیزم مشغله کاری من زیاده. ولی خونم رو همیشه با عشق تمیز و مرتب میکنم چون هم به خودم و هم به همسرم آرامش میده. ضمن اینکه این‌ کلفتی نیست. این تمیز کردن لونه عشقه😍

البته که موقع تمیزکاری یه کارهای کوچیکی هم به شوهرم محول میکنم که یه موقع فکر نکنه وظیفمه.

🍀برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم صلوات🍀
😐 بحث من سر اینه که دلم نمیخواد ۱۰ سال دیگه نگاه میکنم به خودم ببینم همه کارای خونه رو دوش منه و هم ...

دختر لوسی نباش سعی کن قوی باشی با خونه داری کسی کلفت نمیشه 

خونه خودتون هست جایی که قراره آرامش داشته باشین 

از همین الان خرید و ی سری کارها رو بنداز گردنش و خودت هم نسبت به وظایفت مسئول باش

زندگی مشترک خاله بازی نیست

نمیدونم من خودم اصلا نمیتونم تحمل کنم خونه بهم ریخته باشه..کلاسمو‌ میرم دانشگامم میرم ولی خونه داریمم کامل و درست انجام میدم

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2738
وقتی داشتم تاپیکتو میخوندم  فک کردم خودم نوشتمش  دقیقا منم اینطوریم دانشجوام خیلی وقتا ن ...

دقیقا فک میکنه حالا که تو خونه ام کلی وقت دارم ولی باور کن کلا ۲ تا۳ ساعت میرسم کارامو کنم فقط 

ما که همیشه داریم جمع و جور میکنیم اما کو چشم بینا،،مردا همینن عزیزم نمیدونم اصلا چرا خدا اینا رو افرید😥😠همه کارای خونه و بچه رو دوش خانم هاست،بقیه مردا رو نمیدونم البته

خب من همین رو نمیفهمم که چی مردونس پس...تو خونه اون ها همه کارا رو مامانش میکرده من همش نگرانم همه ک ...

عزیزم نگران نباش! 

تو با زبون بگیری حله! 

پرده کندن و نصب

همین کارای انبار و بالای کمد! 

شستن پادری! 

جابجا کردن مبلها 

خرید خونه حتی نون و سبزی 

حمل بار 

جابجا کردن قابله های سنگین و... همش کار مرده! 

بگو کارارو تقسیم میکنیم جعبه رو تو ببر انباری شامپو رو من میندازم 😄 در کل این مسعله خیلی مهمی نیست که بخوای ذهنتو درگیر کنی... صحبت کنین با هم انتظاراتتون رو دو طرف به هم بگین و کم کم با هم کنار بیاین 

خوش باش که هر که راز داند، داند که خوشی خوشی کشاند ❤شیرین چو شکر تو باش شاکر، شاکر هر دم شکر ستاند❤
چقد بچه ای کی تو رو شوهر داده اخه

اتفاقا دغدغه‌ی خیلی مهمیه

مخصوصا اگه ما زنا دختردار شیم

واقعا تصویری که می‌خوایم از یه زن تو ذهن دخترمون ایجاد شه، چه شکلیه؟ من همش بهش فکر می‌کنم...

مردا کارخونه بکن نیستن.کسیو هم نمیشه عوض کرد.برا آرامش خودت به خونت برس.کار سختی هم بود بزار برا اون و ازش بخواه انجام بده.مردا همون کار بیرونو درست انجام بدن کافیه

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص

خانوما(اابته بعضیا) استارتر نپرسیده شما چطور هستین ک میگین من الم بلم!

بهش راهکار بدید

خانومایی ک گفتن هرطور عادت بدید همونطور میشه

کاملا درسته حرفشون

☆خانه ام ابریست..،اما در خیال روزهای روشنم☆
2706