2737
2734
عنوان

نظرتون راجع به این حرف همسرم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 922 بازدید | 71 پست
خب چجوری رفتار کنم پس؟من دوست دارم یه کارایی رو اون کنه مگه چی میشه ... هی همه چی تمیز و جمع و جور ب ...

ببین مردها هرگز نمیفهمن ک چکاری رو باید انجام بدن حتما باید بهشون بگی! حتی باید بگی عزیزم گاهی یادت باشه بهم بگی دوستت دارم! تا این حد! 😁 

ببین مردها هرگز نمیفهمن ک چکاری رو باید انجام بدن حتما باید بهشون بگی! حتی باید بگی عزیزم گاهی یادت ...

😅😅😅درسته خودم باید ازش بخوام...انصافا هروقت کاری خواستم ازش انجام داده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همش میترسم عادت شه فک کنه وظیفه منه همه این کارا البته ادم بی منطقی نیست میگه الان که خونه داری و ...

اره دقیقا منم سال اول از همین میترسیدم و حتی میخواستم زودتر یه جا مشغول شم که بد عادت نشه، ولی خب واسه اینکه بد عادت نشه کل کارا رو کردن بکیر ولییی یه سری کارا که مردونه است و ازش بخواه که انجام بده مثل پاک کردن گوشت و مرغ و ماهی و تی کشیدن و مثلا پهن کردن لباسا و همون چمدونی که گفتی و ... من شوهرم سال اول اصلا ظرف نمیشست ولی الان تو ماشین جیدنیا رو‌که میچینم بقیه رو‌که باید با دست شیت و میشوره یا مثلا هفته ای یه شب غذایی که اماده کردم و میگم تو میز و بچین و‌جمع کن که کار کردن یادش نره، حاضر که شد صدام میزنه، 

2728

کاربه مادرش نداشته باش بابای منم بااین سن یه لیوان براخودش نشسته دیگه فرهنگ قدیمی همین جوره شماهم سعی کن اون یه چیزی گفت کشش نده بروسمت چمدون بعدبگوچه سنگینه بیاکمکم اونم میاددیگه مردای ماهم صبح میرن عصرمیان نون وخریدوجابه جایی بچه هاباخودشه دیگه منم باکارای خونه سرگرمم شماهم پشت سرهم کارنکن لابه لای درس کارای خونه روهم انجام بده هنوزبچه هم نداری پس کارتون کمه

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
😅😅😅درسته خودم باید ازش بخوام...انصافا هروقت کاری خواستم ازش انجام داده

اینسری یه چیزی مث جعبه و  و چمدون و اینارو بهش بگو منتطر شدم تو بیایی تنهایی نمیتونستم! رو اعصابه گوشه خونه! واااای خونه شلوغ شذه! اگر اون لحظه نبرد نرو رو مخش فرداش بگو من شده یه هفته گوشه خونه مونده یه بار اولش گفتم یه بار 5روز بعد 😬 این وسط مهمون بیاد خیلی خوبه ادم میگع وای اینو ببر ابررو ریزیه! 

زباله ها رو تا وقتی نفهمیده وظیفه شه ببر خودت نبر! وقتی هم دارید میرید بیرون زباله هم هست حتما اون باید ببره مگر اینکه دستش پر باشه! 

خب چجوری رفتار کنم پس؟من دوست دارم یه کارایی رو اون کنه مگه چی میشه ... هی همه چی تمیز و جمع و جور ب ...

بگو چمدون  سنگینه 

ولی اگه بیرون کار نمیکنی و شوهرت کارش زیاده خب تقسیم کارم باشه کار خونه با توه مگر زما نی که بچه بیاد یا بدی سر کار 

عادلانه هم بخوایم حساب کنیم بلاخره یا باید بیرون کار کنی یا داخل خونه 

درس رو واسه خودت میتونی اون جداست به نظر من

منتظر اتفاقات خوبم 
2738

کار خوبی میکنی همینجوری بمون

زن های زیادی تو ایران  انجام دادن کارهای شوهر و بچه رو وظیفه و نشونه کدبانوگری میدونن

آخرش خودشون دچار فرسودگی روح و جسم میشن

همون درستو بخون از همه چی بهتره 

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم