2733
2734

من ی بار ی متن ادبی( یکم طولانی بود) فرستادم برای دوستم  در جواب بهم گفت توقع داری اینو بخونم؟؟؟😒😒😒حقش بود بزنم تو سرش یا ن

می روم ... اما نمی پرسم ز خویش   ره کجا ...؟ منزل کجا...؟ مقصود چیست؟

با تبر بزن نصف شه😜

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

😐اومدم بیام خونمون دم در پسر فامیل بود من رو بروش 

بودم

سلام کردم

یهو گف عه اومدی گفتم اره🙂

یهو یه صدا کلفتی گف آره 😂😂😂نگو با پسر پشتیه😐

ب سرعت نور انداختم خودمو داخل

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

یه بار تو یه  گروهی داشتیم در مورد تولد حرف میزدیم یکی از پسرا گفت چی میخوای واسه تولدت من گفتم هیچی مگه تو باید بگیری سلامت باشی 🤨 گفت منظورم اینه چی میخوای واست بگیرن ؟😬😬😑

2738

[QUOTE=90099661]با تبر بزن نصف شه

خودش جوکای طولانی می فرستاد اشکالی نداش  متن من ب دلش امده بود😂😂😂ولی عوضشو در امدم😈😈😈

می روم ... اما نمی پرسم ز خویش   ره کجا ...؟ منزل کجا...؟ مقصود چیست؟

همین سحری،،،،همسرم میرفت شهرستان روزه نگرفت،،،،شب تا سحری بیداربود اومد باهام سحری خورد گفت تنها نباشی،،،گفتم گشنته به اسم من نگو بگو گشنمه،،،گفت تمام شب وقت داشتم غذا بخورم 😒

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

من صندوقدارم جلوی مشتری حواسم نبود بلند به سالندار گفتم  میز۴ حساب نکرده نزارین بره😫 (انگار دزد گرفتم  تازه اون بیچاره اصلا غذاش تموم نشده بود خخ)

بعد اون یکی مشتری خاست حساب کنه الکی دوساعت گفتم قابل نداره....!!!😐

حتما پیش خودش میگفته اره جون خودت قابل نداره؟؟ 

😐اومدم بیام خونمون دم در پسر فامیل بود من رو بروش  بودم سلام کردم یهو گف عه اومدی گفتم ار

😂😂😂😲

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
[QUOTE=90099661]با تبر بزن نصف شه خودش جوکای طولانی می فرستاد اشکالی نداش  متن من ب دلش امده ب ...

😂😂

2706