2733
2739

سلام ماشین من ۲۴ نفره مارک مدیا ست...

چند سریه که روشنش میکنم لیوانا رو خیلی چرب و کثیف میده بیزون.. روغن جلا هم میریزم... نمیدونید علتش چیه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماشین منم بوش.جدیدا قرصو اصلا باز نمیکنه نمیدونم چش شده.بعدتموم شدن باز میکنم درشو میبینم قرص اصلا باز نشده

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
2728
2738
ماشین منم بوش.جدیدا قرصو اصلا باز نمیکنه نمیدونم چش شده.بعدتموم شدن باز میکنم درشو میبینم قرص اصلا ب ...

برای جاریمم چندروزه اینجوری شده.برای منم بوش هست ولی خب اینجوری نشده

تیکر رسیدن به آرزووومه😍☺☺
ماشین منم بوش.جدیدا قرصو اصلا باز نمیکنه نمیدونم چش شده.بعدتموم شدن باز میکنم درشو میبینم قرص اصلا ب ...

عزیزم من خیلی وقته از مایع ظرفشویی پریل استفاده میکنم عالیه. قرص ظرفا و خراب میکنه 

عزیزم من خیلی وقته از مایع ظرفشویی پریل استفاده میکنم عالیه. قرص ظرفا و خراب میکنه 

مگه میشه مایع ظرفشویی ریخت؟مخصوص ماشین یا .....

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته

احتمالا قرصي كه استفاده ميكني خوب نيس قرص fairy jar بگير خيلي خوبه يه محفظه پلاستيكي داره كه تو دماي بالاي ماشين ظرفشويي آب ميشه و ظرفا رو واقعا برق ميندازه. چون من يه مدت قرص پريل خريدم ظرفام يا چرب بود يا دور تا دور ظرفشوييم حالت چربي جمع شده بود

2706