2733
2739
عنوان

یه سوتی قدیمی😁

155 بازدید | 7 پست

یادمه زمانی که خواهر بزرگم ازدواج میکرد من تازه به سنی رسیده بودم که از سوتین استفاده میکردم😁

بعد چون بهش عادت نداشتم منتظر فرصت بودم بازش کنم 

شب قرار بود مراسم بله برون تو خونه خودمون انجام بشه و مردا تو اتاق ما باشن زنا تو پذیرایی

خلاصه من اومدم لباس عوض کنم از اونجایی که هنوز به سوتین عادت نداشتم دراوردم گذاشتم رو دراور

یه سوتین مجلسی رو هم با دستمال کاغذی پر کردم که ببندم به خودم که یادم رفت😁

اونم همونجوری گذاشتم رو دراور😅

براتون نگم که مردا میرفتن تو اتاق یه چرخ میزدن برمیگشتن😁😁

هیچ کی دلش نمیخواست تو اتاق بشینه😔

بعدش که مردا رفتن مامانم رفته بود تو اتاق و اینارو دیده بود میخواست منو از خونه بیرون کنه😓😓با وساطتت مادربزرگم شبو تو خونه رام داد 

علاوه بر اون تو فیلم خواهرم قشنگ هست سوتینا😁😁

دوتاش مثل کاسه سوپ خوری توش پر از دستمال😂😂😂خیلی ضایعست

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
حواست کجا بود 😒

بچه بودم😁😁لباسمم گشاد بود دیگه دقت نکردم😁

از اول تا اخر مجلسم وسط داشتم شلنگ تخته مینداختم😁

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!

اینو ول کن این آبرو ریزی منو بگو 😭😭😭 

شب زیاد مهمون اومده بود ساعت ۱ شب که خواستن برن من قبلش رفته بودم دسشویی اونم با کفش یکی از آقایون 

دسشویم گرفت خیلی .حوصله نداشتن سری یه کفش پوشیدم .من نشستم اونم 🤣🤣 دسشویی سنگین گلاب ب روتون 😢😢😢 .دیدم دارن میگن کفش آقا مهدی نیست 

😭😭 ای خدا الان برم بیرون آبروم میره 😢😢😢 

از شانس خوبم داداشم بغل دسشویی تکیه داده بود ثدا کردم .پیش پیش 🤣🤣🤣 گفت چته .گفتم دمپوییتو بده 

کفش آقا مهدی پل منه 🤣🤣🤣🤣 .سری جا بجا کردم 😣😣😣.بابا بچه که نبودم بگم بی خیال .دختر ۱۸ ساله بودم  😭😭😭😭😭 .ما ۸ سال پیشه قضیه ..ینی چه غلتی کردم 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
2738