2733
2734
عنوان

کم.مونده گریم بگیره اعصابم خورده

515 بازدید | 30 پست

خانوما منو همسرم یه خونه داشتیم که فروختیم و تهران خونه خریدیم از خونه جدید هیچی به نام من نیست، ولی کل کارای شهرداری و مالیات و چیو و کوفت زهرمار و من دارم انجام میدم ، از دیروز هشت صبح تا دو و امروزم از صبح تا الان درگیرم، الان یه تومن عوارض خواستن و من 300 بیشتر تو کارتم نیست، شوهرمم هرچی زنگ میزنم جواب نمیده

الان یه ساعته، از سرکار گذاشتنش داره اشکم در میاد

این پیام هارو فرستادم و بهش، 15 بارم زنگ زدم

الان چیکار کنم ؟برم خونه ؟

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ب نظرم برو خونه و دیگ پیگیر نباش آبجی خوبم .

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   

2738
عزیزم از چی اشکت دراومده؟ جای خوشحالیه که تهران خونه خریدی؟  با جون و دل کار انجام بده، حالا شا ...

از اینکه اینقدر بیشعوره میدونه باید عوارض بدم ولی جواب نمیده

اینم از پیام ها که بازم ادم حساب نکرده جواب بده

2706