2733
2734
عنوان

کادوی تولد توی دوران عقد

2283 بازدید | 56 پست

بچه ها شما توی دوران عقد از نامزدتون برای تولدتون کادو چیا گرفتین؟ و اینکه اگه براتون کادوی گرون خرید شما هم برای تولدش در همون حد کادو میخرین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچ

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

اگه برات گرون میخره

توی عقد مجبوری براش گرون بخری

مخصوصا اگه با کیک و .... میاره خونه مامانت

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738

واسه من النگو گرفت منم تولدش واسش دستبند گرفتم

کادو من گرون تر بود😅😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

من واسه تولدم شوهرم یه شاخه گل و یه دونه از این خرس گنده ها خرید منم برای تولدش براش ماساژور خریدم خیلی خوشحال شد ولی کادوی من یکم گرون تر بود به این چیزا زیاد توجه نمیکنم چون حساب کتاب پولاشو درامدشو میدونستم 

زندگی رویایی... دنیاتمو... دنیامی... ∞

ما یه سال عقد بودیم گوشی خوب نداشتم برام یه گوشی خرید 

پنج سال پیش بود

فداش شم زود خریده بود از ذوقش نتونست صبر کنه دو ماه زود تر بهم داد

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر

من واسه شوهرم یه ساعت ۴۰۰تومنی گرفته بودم شوهرم واسم یه دستبند طلا گرفته بود

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2706