2733
2734
عنوان

چيكاركنم؟😔

248 بازدید | 17 پست

دوستان

من يه جوشونده خوردم كه پري بياد ولي فقط از ديروز لك ديدم ديگه هيچي تاالان 

چيكاركنم بازشه؟؟

تكليف روزه م چي ميشه؟چيكاركنم؟

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚

رازیانه زیاد میکنه میخوای یه دفعه بخور 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جوشونده چی بود؟

ترنم جون گفت تاپيكش هست

سياهدونه اويشن زنجبيل چوب دارچين

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
رازیانه زیاد میکنه میخوای یه دفعه بخور 

چجوري بخورم؟عرقشو يا دم كنم؟

ميگن هورمونارو بهم ميريزه ك

2738
چون پریودی هنوز شروع نشده روزه تون درسته ولی بهتره تماس بگیرید پاسخ به مسائل شرعی بانوان شمارش تونت ...

خوردم هم ديروزو هم امروز

كفتم اومده ديگه 

دوماهه نشدم

سابقه عقب انداختن دارم

حامله هم نيستم

چجوري بخورم؟عرقشو يا دم كنم؟ ميگن هورمونارو بهم ميريزه ك

عرقشو 

به یه دفعه چیزی نمیشه😙

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
برای پریودی زعفران خوبه 

نه خوردم شديدا درد داشتم ولي دردامو خوب كرد نزاشت پري بياد 

عرقشو  به یه دفعه چیزی نمیشه😙

مرسي ميگم بخره همسرم😘

چون پریودی هنوز شروع نشده روزه تون درسته ولی بهتره تماس بگیرید پاسخ به مسائل شرعی بانوان شمارش تونت ...

هر لکه ای که دیده بشه با چشم روزه رو باطل میکنه فکر کنم🙄

take it easy! But...take it
خوردم هم ديروزو هم امروز كفتم اومده ديگه  دوماهه نشدم سابقه عقب انداختن دارم حامله هم نيستم

اگ دوماهه نشدی شاید کیست تخمدان داری

با یه پزشک مشورت میکردی 

امپول پروژسترون میداد میزدی پریود میشدی بعد بهت قرصای دوره ای میداد هورمونات تنظیم بشه و کیستتم دفع بشه

take it easy! But...take it
2706