2737
2739
عنوان

لطفا ب همدلیتون نیاز دارم

72 بازدید | 10 پست

خانما من دیروز رفتم هندونه بخرم ب شرط به اقائه گفتم شیرین و خوب نباشه نمیبرم.گف باشه.برید سفت بود داخلش گفتم نمیخوامش.بعد شروع کرد ب داد و بیداد و نفرین.سپردمت ب مسجد و خدا بزنه ب کمرت ب بچت.منم حاملم خیلی ناراحت شدم.قفل کرده بودم حالا ک اومدم پشیمونم چرا جوابش و ندادم.بنظرتون حق داشت اینجوری برخورد کنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب میخواست نگه به شرط.نفرین جای حق رومیگیره نگران نباش

اره من باهاش اتمام حجت کردم اولش...چند روز هرچی میگرفتم یا سفید بود یا بی مزه این سری گفتم خوب نباشه نمیگیرم.ک اینجوری شد.

2738
اخه کی توی هندوانه سربسته هست به شرط چاقو مژخزفه

هندونه فروشا خودشون خوب میدونن کدوم خوبه دیروز از جای دیگه خریدم خودش گف چاقو میزنم بد بود نبر.گرفتم واقعا هم عالی بود.اون مردیکه خودش زد زیر حرفش.خوب بود میگرفتم دشمنی نداشتم باهاش مردیکه نکبتـ.

هندونه فروشا خودشون خوب میدونن کدوم خوبه دیروز از جای دیگه خریدم خودش گف چاقو میزنم بد بود نبر.گرفتم ...

همیشه بزن به هندونه اگه صدای تق تق نرمی داد رسیده س  سبزتیره ای  نباید باشه   برخی موقعها خطا میشع