2737
2739
عنوان

ازمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۳۹۸

7420 بازدید | 44 پست

سلام مادرهای گل و نمونه

می دونید بهترین منابع برای این آزمون چیا هستن؟؟

خدایا شکرت....ان شا الله من عید 60 کیلو هستم. وزن اولیه 69 وزن الان 65.5

کتاب هوش واستعداد تحلیلی مهر وماه شنیدم بیشتر سوالات آزمون بااین کتاب مطابقت دارن 

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی !!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام  بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خانوما خالا واقعا بنظرتون رفتن به تيزهوشان روي اينده شون موثره؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
باید تست زدن بلد باشن و سازماندهی وقت ...

چه خوبه جوري بارش اوردي كه ميخونه 

پسر منو ول كني همش تلوزيون تلوزيون

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738

تو آشناهای ما که هرکی رفته تو این مدارس تونسته آدم موفقی باشه البته یه چندتایم خیلی تاثیری نداشته .بالاخره اراده خودشون هم هست

بله عزیزم ..با اونا بهتر کار میشه ..دو سال جلوتر از بچه های دیگه هستن برای انتخاب رشته و اینا ..‌البته به شرطی که واقعا تیز هوش باشن و زده نشن ...ببشتر این بچه ها رشته های دانشگاهی تاپ قبول میشن

تو آشناهای ما که هرکی رفته تو این مدارس تونسته آدم موفقی باشه البته یه چندتایم خیلی تاثیری نداشته .ب ...

اره درسته

مخصوصا ما كه دهه شصتي هستيم اون زمان هر كي رفت تيزهوشان ادم خيلي مرفقي شد

ولي خوب من نمي تونم پسرمو مجبور كنم بخونه! فك كنم درست تربيتش نكردم  

البته هنوز دومه

بله عزیزم ..با اونا بهتر کار میشه ..دو سال جلوتر از بچه های دیگه هستن برای انتخاب رشته و اینا ..‌الب ...

درسته....

البته اغلب شون سخت كوش هستن

اره درسته مخصوصا ما كه دهه شصتي هستيم اون زمان هر كي رفت تيزهوشان ادم خيلي مرفقي شد ولي خوب من نمي ...

اصلا ربطی به تربیت نداره بچه هاخودشون باید بخونن مگه پدرمادر ما نشستن بالا سرمون که درس خوندیم ؟

دیروز رفتن مدرسه پسرم .کلاس اول .گفتم هیچی بلد نیست.کلاس پنجم وششمیهاشونم اصلا رو خوانی بلد نبودن خدایا میخواستم خودمو بکشم اعصبم خورد شد .مدارس غیر انتفاعی فکرکنم خیلی کارخاصی نمیکنن

اصلا ربطی به تربیت نداره بچه هاخودشون باید بخونن مگه پدرمادر ما نشستن بالا سرمون که درس خوندیم ؟ دی ...

باز پسر من غير انتفاعي 

پسر عموش مدرسه عادي كه خيلي معروفه توي شهر

ولي پسر من بهتر ميخونه مينويسه

فقط خيلي بد خطه

دفتراش كثيف 

مثل بعضي همكلاساش مرتب و تميز و خوش خط نيست

2706