2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ذاتشون همین بوده فقط الان موقعیت براشون پیش اومده ذاتهای قشنگشونو نشون بدن 😏😏😏😏

هرچه تبــــّر زدی مرا،زخم نشد جوانـــــه شد....😎یه چی دیگه هم بگم :خدایا روا مدار گدا معتبر شود 😖😖😖

ادمها چی شدند کج شدند؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2740

ادم ها عجیب شدند اصلا استاندارد زندگی نمیکنند طرف توتاپیک دیشب کلی بد وبیراه گفته به فامیلش که میخواد بیاد خواستگاری اسکرین شات گذاشته بود تمام فحش هاش ناراحت کننده بود یه دختر که میخواد مادربشه بددهن باشه بچه اش چی میشه وقتی خوندم ناراحت شدم قدیم دخترمیشست خونه پسرباخانواده میومد یارد میشد یا قبول الان دختر وپسرا خودشون بزرگترند یا مثلا قدیم ادم ها صادق بودند دنبال چشم وهم چشمی وتجملات ورسوم خرافی ازدواج نبودند قدیم توخیابون باهم درگیرنمیشدند سرجای پارک ماشین قدیم تومدرسه اهنگ نمیزاشتند بچه ها برقصند ودرعوض به بچه ها معنای شجاعت شهادت احترام به والدین یاد میدادند قدیم تومدرسه معلم احترام داشت اونوقت پارسال توتهران ناظم تجاوزکرد به پسرای دبیرستانی ادم ها عجیب وبد شدند چرا؟؟؟ بچه هامون چندسال دیگه چطوری باید این دنیا رو تحمل کنند ازماکه گذشت!!!!

اولا خواهر جان تاپیک میزنی میری درست نیست دوما با همه ی حرفات موافقم منم بسیار نگران آینده ی بچه هام هستم با این اوضاع به مدرسه هم نمیشه اعتماد کردیه موقع به خودم میگم بچه هام تو این جامعه ی فاسد درس نخونن چی میشه مثلا؟هیچی دو تا بیکار تحصیلکرده کمتر میشه عوضش بقیه چیزا سر جاشه 

چون می گذرد غمی نیست