2733
2734
عنوان

خاک تو سرم... خیر سرم پرستارم.

567 بازدید | 21 پست

من پرستارم. خودشم نرس بخش نوزادان. خدا شاهده چندین بار جون نوزادای نارس رو نجات دادم. کلی احیا  کردم و خدا خودش میدونه چجوری بهشون میرسیدم.

ولی الان یه پسر یکساله دارم. واسه اون انگار بی سوادترین آدم روی زمینم. هول میشم. اطلاعات درسیمو قاطی میکنم. کلا خیلی روش استرس میکشم. 

از خودم خجالت میکشم که نمیتونم راحت با یه تب پسرم کنار بیام. 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودشم منظورت شوهرته؟

نه شوهرم چرا؟

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

میدونی مشکلت کجاست اینجاست که برا پسرخودت مادری ولی برای اون طفلیها ناجی وپرستار

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
2738

من ک فک میکنم برای پسرت علم تو بذار کنار

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
پس چراگفتی من پرستارم خودشم نرس بخش نوزادان ینی چی؟    

گفتم پرستارم. خودشم پرستار بخش نوزادان. یعنی با نوزادا سرو کار دارم. 

گفتم پرستارم. خودشم پرستار بخش نوزادان. یعنی با نوزادا سرو کار دارم. 

اها ولی این معنیو نمیده عزیزم..

سعی کن عادی رفتارکنی ینی ب این فکرنکنی ک من پرستارم باید فلان کاروکنم یاخودتو هول کنی.. خدایی نکرده واسه بچت اتفاقی افتادمیگم اینجوری مغزت بهترکارمیکنه.

پروردگارا فقیر آن است ک تورا ندارد..♡
ان شاء الله تن سالم داشته باشه گل پسرت. ببخش میتونم بپرسم شوهرت شغلشون چیه؟🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️ فقط دوس ...

عزیزززززم.  تو کار ساخت و سازه 

2706