2737
2734
عنوان

تغيير جنسيت

175 بازدید | 23 پست

سلام دوستاي گلم به نظر شما تو ماههاي اول بارداري ميشه خودمون با تغذيه جنسيت بچه رو عوض كنيم؟ به نظر من كه نميشه چون تعيين جنسيت ١٠٠٪؜با مرد نظر شما؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اون لحظه ی تشکیل نطفه جنسیت تعیین میشه و دیگه قابل تغییر نیست به هیچ وجه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2738

جنسیت از لحظه لقاح و بسته شدن نطفه شکل میگیره و قابل تغییر نیست و صد در صدم به مرد بستگی نداره شما اگه رحم سرد یا تخمک ضعیف داشته باشی کروموزوم y در رحمت زودتر کشته میشه و x ها زیاد میشن و جنسیت بچه دختر میشه و خیلی مسائل دیگه

این نیز میگذرد 
😂معلومه که نمیشه 

من ليسانس زيست دارم گلم و تو مبحث جنين شناسي خوندم و ميدونم كه نميشه مادر شوهرم هي ميگه گرمي بخور و من اصلا گوش نميدم چون باعث سقط ميشه خواستم ببينم نظرارو گفتم شايد قديميا درست ميكن تنهايي ام فكر نكردم😒

از همون لحظه لقاح جنسیت مشخص میشه هیچ علمی هیچ توانایی و هیچ چشم شوری هم نمیتونه تغییرش بده

به یاد اون تاپیک که خانومه حدس میزد که بچش پسره بعد میگفت میترسم بچمو چشم بزنن دختر بشه 

خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  
2706