2737
2734
عنوان

شریان رحمی بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 30973 بازدید | 61 پست
بله من هم سمت چپ مقاومت شریان رحمی داشتم وتک شریان هم بود.تو ۳۸ هفته سزارین کردم فقط یه کم بچه ریز ب ...

سلام خانومی.

خداروشکر که بچتون سالم بدنیا اومد.

من دو طرف خونرسانی ضعیفه.

اسپرین 80 داد دکترم شبی 2 تا.

میترسم از زایمان زود رس.

بخاطر این مشکل بچتون رو سزارین بدنیا اودرن یا نه؟

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
سلام خانومی. خداروشکر که بچتون سالم بدنیا اومد. من دو طرف خونرسانی ضعیفه. اسپرین 80 داد دکترم شبی ...

سلام ببخشید پیام تونو دیر جواب دادم من بچه اولم سزارین بود اینم سزارين کردم. ولی فک نکنم ربطی داشته باشه. اصلاً استرس نداشته باش انشالله نینی تو به موقع وسالم بدنیا میاری

خداجونم شکرت❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ببخشید پیام تونو دیر جواب دادم من بچه اولم سزارین بود اینم سزارين کردم. ولی فک نکنم ربطی داشته ...

سلام گلم. خواهش میکنم.

خداروشکر که بچتون سالم به دنیا اومد.

توکل به خدا انشالله فسقل منم سالم بیاد بغلم.

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
سلام ببخشید پیام تونو دیر جواب دادم من بچه اولم سزارین بود اینم سزارين کردم. ولی فک نکنم ربطی داشته ...

سلام، ببخشید شما که تنگی شریان داشتی، دور شکم‌جنین عقب نبود؟ برا من هفته ۳۱ دور شکم ۲۹ هست.

2731
سلام، ببخشید شما که تنگی شریان داشتی، دور شکم‌جنین عقب نبود؟ برا من هفته ۳۱ دور شکم ۲۹ هست.

چرا اتفاقا دور شکمش همیشه خیلی کوچیک بود گفتم کم وزن دنیا اومد نگران نباش انشالله دنیا بیاد بهش رسیدگی میکنی تپل میشه. 

خداجونم شکرت❤❤❤
سلام عزیزم.خوبین؟من تو هفته ۲۵ هستم دوتاآسپرین و امپول آنوکسا۶۰۰۰ میزنم.دکترمنم گفته کاری ازدستم برن ...

سلام گلم. چی از چندهفته شروع شد؟ مقاومت شریان رحمی داری یا نینی بندنافش تک شریانه؟ در هرصورت دکترا فقط آدمو میترسونن اصلا نگران نباش انشالله کوچولوت صحیح و سالم بغل میگیری

خداجونم شکرت❤❤❤
2738
سلام عزیزم.مقاومت شریانی رحمی.از۲۴ هفته.امروز به یه چیز جدید برخوردم.من انوکسان رو ۴۵ درجه میزدم.ممک ...

دقیق یادم نیست ولی حدودا بیست هفته بود. واسه تزریق نگران نباش تاثیرش داره ولی اگه میخوای کمتر درد بگیره واثرشم کامل باشه نود درجه بزن منتها حدودا دویا سه میلی از سوزن امپول رو وارد شکمت نکن بهترین محل تزریق هم که حتما میدونی دورنافه. بیشترین تاثیر رو داره

خداجونم شکرت❤❤❤
عزیزم چی شد؟ من خیلی نگرانم، مث شما هستم، دکترم حنطوش زاده هست، الان دو‌تا آسپرین میخورم و آمپول میز ...

سلام شما پیش دکتر حنطوش زاده میرید ؟ من پیش شاگردش میرم چون سر خودش شلوغ بود منم مقاومت شریانی رحم دارم خیلی نگرانم 

سلام شما پیش دکتر حنطوش زاده میرید ؟ من پیش شاگردش میرم چون سر خودش شلوغ بود منم مقاومت شریانی رحم د ...

بله عزیزم، من دخترم به دنیا اومد . باید تحت نظر باشید دیگه، آب زیاد بخور. به پهلوی چپ بخاب. نمک‌و‌چربی نخور. 

بله عزیزم، من دخترم به دنیا اومد . باید تحت نظر باشید دیگه، آب زیاد بخور. به پهلوی چپ بخاب. نمک‌و‌چر ...

به سلامتی ، 😍داروهای شما چی بود ، من رفتم مطب خیلی شلوغ بود الان پیش شاگردش بیمارستان جم میرم 

2706