2733
2734
عنوان

نی نی سایتیاااا بیااااید 😭😭😭

108 بازدید | 6 پست

چند روز پیش رابطه داشتیم بدون جلوگیری 

بعد چند ساعت قرص اورژانسی خوردم ولی بعد اون رابطه ب شدددتتتت دلممم تیر میکشه به طوری که نشستنم طولانی میشه فوری تیر میکشه دلم اصلااا هم نمیتونم روی شکمم بخوابم از دررد

نمدونم🤔

البته منم چند باری خوردم دل درد شدم اما ن ب این شدت

چکاریه چرا قرص میخوری اصلا کلی ضرر داره

من ک هر وقت خوردم پریودم قاطی شده حساااابی

کا ند وم 😁

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمدونم🤔 البته منم چند باری خوردم دل درد شدم اما ن ب این شدت چکاریه چرا قرص میخوری اصلا کلی ضرر دا ...

من هروقت لوونوژسترول خوردم پریودام سروقت بوده اتفاقا

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2731
من هروقت لوونوژسترول خوردم پریودام سروقت بوده اتفاقا

این چیه😅😅

من که هر وقت اورژانسی خوردم سه روز بعد خونریزی داشتم

سر موقمم نبوده

گاهی شده ۱۵ روز مرتب خون ریزی داشتم بعدش به روز دکتر و قرص قطع شده

کلا ضرره

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
این چیه😅😅 من که هر وقت اورژانسی خوردم سه روز بعد خونریزی داشتم سر موقمم نبوده گاهی شده ۱۵ روز م ...

لوونژسترول همون قرص اورژانسیه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
لوونژسترول همون قرص اورژانسیه

عه روشو نخوندم تاحالا😂