2733
2739
عنوان

جدایی😭توروخدا بیاین پیشم😭😭

254 بازدید | 22 پست

من ۲۱ سالمه پارسال با یه پسری ک یکسال از خودم بزرگتر بود اشناشدم وابستش شدم عاشقش شدم عاشقم شد...همش بیرون میرفتیم خونوادمم فهمیدن چون پسر خوبیه باهام کاری نداشتن وگرنه سرسختن خیلی...دوسش دارم عاشقشم اونم منو به مامان باباش معرفی کرد مامانش خیلی دوستم داره ولی باباش بالاجبار امروز جدامون کرد گفته نباید ادامه بدین پس فردا هزار اتفاق می افته منم برااینک غرورم نشکنه گفتم باشه تمومش کنیم گریه کردیم هردومون بهم گفت نرو ولی دیگ نموندم اون اگ براش مهم بودم حتی نمیومد بهم بگ که راجع ب جداییمون فکر کنه...دارم میمیرم از صبح یکسره گریه کردم چشام جاییو نمیبینه احساس میکنم یه تیک از وجودمو از دست دادم چیکار کنم چیکارکنم فراموشش کنم سریعتر؟😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
نه به خودش گفت

عزیزم ساده نباش 

این حرفارو چرا باور کردی 

دکت کرده

مگه باباش براش بپا گذاشته شنیده بود مینداخت پشت گوش و با تو ادامه میداد 

خواسته از سرش بازت کنه حرفای دلشو از زبون باباش گفته

والا ما تا جایی که میدونیم اگه کسی کسی رو بخواد هرجور هست پاش وایمیسته، ایشون اونقدرها هم دوست نداشته وگرنه با یه حرف جا نمیزد. حالام طوری نشده با یه نفر دیگه آشنا فراموشش میکنی

فاطی ام❤️
2706