2737
2734
عنوان

رژ لب این لی واقعا بدون سربه؟؟

2690 بازدید | 13 پست

یه فروشنده لوازم آرایش به من گفته بود کلا رژ های جامد بدون سرب وجود نداره بعضی از رژ های مایع بدون سرب هستن 

حالا من چند جا دیدم همه راضی ان از این لی و میگن بدون سربه 

تو ویژگی هاش هم نوشته بود کسی امتحان کرده با طلا؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم رژو کامل بخوری هم قد هوای تهران سرب نداره 😅 من در مورد سرب هیچ نظری ندارم چون فک میکنم یه موضوع مسخره تبلیغاتی برا عرضه کردن محصولات گرون که هنوز دلیل منطقی واسه گرون بودنشون پیدا نشده!!!... اینلی از نظر من رژای خوش‌رنگی داره که هم شادن هم متین، لب رو هم خشک نمیکنه (ولی یه نمه سنگینه) و با وجود چرب بودن خیلی سریع پاک نمیشه در مقایسه با بقیه ررژهای جامد، در کل راضی بودم و از معدود رژهایی بود که تو کمتر از شش ماه تمومش کردم... این نظر من

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂
2738

با سلام

رژلب این‌لی برقی ملایم و زیبا روی لب ایجاد می‌کند که با بهره‌گیری از مواد مرطوب‌کننده، شادابی و طراوت لب را حفظ می‌کند. در این نوع رژلب از رنگدانه‌های طبیعی استفاده شده که رنگی طبیعی را روی لب ایجاد می‌کند و می‌توان آن را با آرایش چشم و یا صورت تطبیق داد. یکی از مزیت‌های اصلی که این محصول دارد فاقد سرب و مواد آلرژی‌زاست که وجود این نوع مواد برای پوست ضرر داشته و عامل ایجاد مسمومیت سلولی خواهد شد.

عزیزم رژو کامل بخوری هم قد هوای تهران سرب نداره 😅 من در مورد سرب هیچ نظری ندارم چون فک میکنم یه موض ...

سلام عزیزم من دارم درمورد رژلب اینلی تحقیق میکنم که بخرم هرچقد نظرات رو تودیجی کالا وجاهای دیگه میخونم همه ازرنگش گفتن،شماکه استفاده کردین میشه درمورد جلوه ش روی لب بگید که روی لب مات هست یا براقه ؟جرب نشون میده یانه،توی توضیحات خود برند توی دیجی کالا درمورد تمام مدلهاش نوشته مات ،ولی باتوجه به اینکه ازچرب بودنش زیادگفتن میخوام نظریه مصرف کننده رو بدونم ..روی لب ماته.نیمه ماته.براقه؟ واینکه بعدمصرف لبو خشک وترک خورده نمیکنه؟شما کدوم مدلو استفاده کردین.واگ تو این مدت ازپیامتون به بعد کالیستاهم استفاده کردین اینلی بهتره یا کالیستا ازلحاظ نمای روی لب وخشک نشکردن لب،ممنون میشم نظروتجربه تو بگی .مرسی🙏