2733
2734
عنوان

نامزدم بهم شک داره

1071 بازدید | 41 پست

سلام دوستان من یه ساله تو عقدم نامزدم پسر خوبیه ۱۰ سال ازم بزرگ تره هرجا بخوام منو میبره هرچی بخوام میخره ولی خیلی بهم گیر میده سوال پیچم میکنه پیام هام و چک میکنه میگه پیش داییت و عمو و ... باید حجابت کامل باشه من تا حالا هیچ کاری نکردم نه با کسی دوست بودم چادری ام هستم و با حجاب  در هفته ۴ روزش فقط دعوا میکنیم دلش پاکه همیشه ام اون میاد معذرت خواهی خیلی دوسش دارم ولی اخلاقش اذیتم میکنه من اگه تو گوشیش سرک بکشم یه دعوایی میکنه بیا و ببین انقد گریه کردم و غصه خوردم یه ذره شدم لاغر لاغر از لحاظ ظاهری چیزی کم ندارم دوسال خاستگارم بود آخرش جواب مثبت دادم پسر خوب و پاکیه دوس دخترم نداشته فقط یکی میخواسته بعدا پشیمون شده خاستگاری نرفته الانم باهام قهریم چون برداشته همه چت هام و خونده خسته شدم کمک کنید 

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ایشون دچار وسواس فکر هستن 

راضیش کن که بره پیش متخصص و خودش درمان کنه 

شک و چک کردن برخلاف ادعای اینجور آدمها دلیل دوست داشتن و نگران بودن نیست فقط یک نوع وسواس هست که خیلی احتمالش کمه بهتر بشه تازه ممکنه تشدید هم بشه 

اکثرا هم میگن بریم خونه خودمون درست میشم اما نمیشه 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

نود درصد این مشکلات حل میشه توی دوران عقد معمولا میخوان خودشون رو ثابت کنن. شوهر من روی حجابم خیلی حساس بود بعد عروسی خوب شد. البته الانم حساسه ها ولی به شوخی خنده میگه و قهر نمیکنه.

2706