2752
2734
عنوان

ساکنین منطقه 22 بیاین با هم دوست بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 95593 بازدید | 4706 پست
دوستلن منم میخوام بیام چیتگر ولی نمیخوام بالای خرزازی برم همون اطراف دریاچه یا طوبی خوبه میتونید بگی ...

بهترين جاي منطقه ٢٢ داخل خود شهرك راه اهن هستش كه خونه هاش همه ويلاييه، و تنها جايي كه دغدغه شلوغي و ترافيك نداري، من خودم بلوار كاج ساكنم و خيلي راضي ام ، اطراف طوبي ميتوني از برج هاي ترنج و حج و زيارت و شهرداري ديدن كني ، برج پزشكان هم مناسبه و خيلي قشنگه ولي جز اينا پيشنهادي برات ندارم، در مورد برج هاي اطراف درياچه دقت كن كه سند داشته باشه و از املاكي كه ميخري مطمين باشه سعي كن اونايي رو انتخاب كني كه ماله سپاه يا ارتشه ، چون خيالت راحتره نسبت به برج هاي شخصي ساز 

تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خوبی؟؟ من دنبال یه دوست برای پسرم میگردم که باهم پارک بریم و بازی کنن اگر باهم جور شدن خونه ...

چه عالي سلام پسر منم ٣ سال و ٤ ماهشه، ما تويه بلوار كاج ساكنيم، و من جز يك روز كلاس پسرم تقريبا بقيه روزها تويه خونه هستم 

تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز
2731

eml جان مرسی از راهنمایت 

رفتیم چندحا دیذیم و حرف شما درست بود سند نداشتن 

فکر کن میخوای دو میلیارد پول بدی دون سند فقط توی تعاونی ثبت میشه و املاکی ها ادعا داشتن که همه برجها اینجوری وو هیچ مشکلی نیست

اطراف دریاچه دیذیم عرفان صیاد  .... 

ولی بلوار کاج و راه آهن نمیدونم کجاست ؟

سلام دوستای خوبم بنده هم منطقه ۲۲ میشینم.شناخت خوبی از مهدهای منطقه دارم انشالله که بتونم کمکتون کن ...

سلام عزیزم . راجع به مهد کودک های سمت دریاچه اطلاعات دارین . میتونم بپرسم بهترین مهد کودک در این منطقه کدومه ؟

سلام دوستان ماهم به تازگی ساکن شهرک راه اهن شدیم.سوالم اینه که شما خریدای لباس رو کجا انجام میدید یعنی اگه مرکز خرید خوب این اطراف میشناسید بهم معرفی کنید ممنون میشم.چون الان من بخاطر شرایط بارداری نمیتونم زیاد بگردم

سلام دوستان

ما هم اخر تابستون قراره بياييم بلوار كوهك ساكن بشيم 

من اشنايي با منطقه ندارم 

پسر ٤ ساله دارم و دنبال مهدكودك هستم براش 

ممنون ميشم مهد خوب معرفي كنيد 

خدايا به منم يه دختر بده🥰🥰🥰
2706