2733
2739
عنوان

مامانای میکرویی ۹۸ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 48654 بازدید | 2576 پست
من 15 ساله ازدواج کردم نازایی و دو بار حاملگی و سقط داشتم حالا ازمایشای مربوط ب سقط مکرر رو انجام دا ...

عزيزم خب از اول اين آزمايش رو ميدادي كه خيالت راحت باشه . وقتي تونستي طبيعي باردار شي حيف كه به خاطر ايمني سقط شدن 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاطی جون مگه همون فردا جواب ازمایشو نمیدن!یه ساعته آماده میشه دیگه عزیزم

نه یکساعته نیست 

مگه یادت نیست اون سری جون به لب شدم تا جوابو دادن 

۵۰ درصد ممکنه فردا غروب جواب بدن 

۵۰ درصدم ممکنه فردا صبح

نه یکساعته نیست  مگه یادت نیست اون سری جون به لب شدم تا جوابو دادن  ۵۰ درصد ممکنه فردا غ ...

ای بابا مگه چیکار میکنن یه بتا هست دیگه،اینام شور شو در آوردن دیگه،انتظار نکشیدن ببینن چ سخته

2728
عزيزم خب از اول اين آزمايش رو ميدادي كه خيالت راحت باشه . وقتي تونستي طبيعي باردار شي حيف كه به خاطر ...

چی بگم از این دکترا،این ازمایشا رو فقط قبل ای وی اف انجام میدن یا کسایی ک مثل من دو بار بیشتر سقط داشتن،پروتئین سی من بالا نشون داده یعنی مشکل ایمنی دارم،خدا از این دکترا بپرسه،اگ دفعه اول بعد سقط این ازمایشا رو میدادن حالا کارم جلوتر بود،چی بگم حتما یه حکمتی داره ک اینقد دیر فهمیدم مشکلمو،دکترا فقط چسبیده بودن ب پرولاکتین و تیروئید ک شاید علت سقط باشه ک اونا هم نرمال بوده،دیگه هرچی خدا بخواد

برا همتون دعا کردم بعد نماز دستامو بالا میبرم و برای همه ای وی اف ها و میکروها دعا میکنم و اسم میبرم میگم عاطی فافا رز سمانه،بعضی وقتا میگم عاطی فاطی 😂😂😂😂😂ب جا فافا ب زبونم فاطی میاد😂😂😂😂😂

چی بگم از این دکترا،این ازمایشا رو فقط قبل ای وی اف انجام میدن یا کسایی ک مثل من دو بار بیشتر سقط دا ...

ان شالله خيره و تو مسيري كه قرار گرفتي ان شالله خدا فرزنداي خوب و صالح بهت هديه بده

2738
برا همتون دعا کردم بعد نماز دستامو بالا میبرم و برای همه ای وی اف ها و میکروها دعا میکنم و اسم میبرم ...

عزيزمي خيلي ممنونم 🙏🙏🌺🌺♥️♥️

هر آنچه را که از طراحی ودکوراسیون داخلی نیازمندید از ما بخواهید.

#گروه_مهندسی_سپید

#طراحی_اجرا_دکوراسیون #داخلی_مسکونی_تجاری_اداری

#کابینت_مدرن #کابینت_هایگلاس #کمد_هایگلاس #دکور_مغازه #ویترین #کناف #سقف_دیوار_دکوراتیو #پارکت_لمینت_pvc #اکسسوری #اتاق_مستر #اسمان_مجازی #کفپوش_۳بعدی #پوستر #نورپردازی #میزاداری #شوروم #cnc  #المان_دیواری  #درب #ممبران #کاغذ_دیواری  #روف_گاردن

📡 https://t.me/Design_sepid

📞 02165822435 _ 09355378101

نه یکساعته نیست  مگه یادت نیست اون سری جون به لب شدم تا جوابو دادن  ۵۰ درصد ممکنه فردا غ ...

وای خدا جون به لب میشه آدم که من از همین الان منتظر جوابتم😁😁 میخوام ازت شیرینی بگیرم

سلام بچه ها در چ حالین!از عاطی جون چطور خبری نیست!امروز هممون منتظریم،کی زودتر این جواب بیاد دیگه،فا ...

من كه درازكشم😂😂منتظر جواب عاطي جون هستم😍😍😍

2706