2737
2739
عنوان

امپول خارپاشنه

3865 بازدید | 7 پست

دوستان من چندماهی خار پاشنه داشتم چند روش سنتی رو هم امتحان کردم موقتی بودن دیروز دکتر رفتم گفت بزرگ شده و اگه ولش کنی بزرگتر میشه و کارت به عمل می کشه پس باید آمپول بزنی منم درد دیگه خیلی اذیتم میکرد جوریه که می نشستم گریه میکردم قبول کردم امپولش هم که به خاطر تحریما نایاب بود با سفارش دکتر گیرمان اومد وقتی تزریق کرد خیلی وحشتناک درد داشت و تا الان دردش ادامه داره البته بهم گفت بعد از دو هفته تازه اثر میکنه حالا چند نفر بهم میگن نباید میزدی میخوام بدونم اینجا کسی زده جوابی گرفته از آمپول خار پاشنه

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون
بله خواهرم خارپاشنه داره یه امپول یماه پیش زده تازگیا هم یکی زده

جواب گرفت؟بعد یک سوال دیگه بعد از آمپول درد داشت آخه من خیلی دردم میکنه جوریه که نمیتونم زیاد بایستم بخوان راه برم هم رو انگشت راه می رم جای آمپول خیلی درد میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یکی دوروز درد کرد بعد خوب شد...بالاخره درد داره هرکاری کنی....خواهرم چندسال پیش پای راستش بود آمپول ...

ممنونم عزیزم خیالم راحت کردی از بس ته دلم خالی کردن نگران شدم خبر ندارن قبلا چه دردی میکشیدم

راستی خواهرم پد گرفته هرموقه بیرون‌ میره داخل کفشش میذاره دکتر بهش گفته...شما هم بگیر توی داروخونه ه ...

باشه عزیزم ممنونم

یکی دوروز درد کرد بعد خوب شد...بالاخره درد داره هرکاری کنی....خواهرم چندسال پیش پای راستش بود آمپول ...

ببخشین خواهرتون یدونه آمپول  زده بود یا دو تا ؟برا من یدونه زده حالا بعد سه هفته دوباره میخاد بزنه

2738