2737
2739
عنوان

آشپزی من خوب نیست😒😞😒😞😒😞

115 بازدید | 14 پست

من یه وقتایی حسش هستو واقعااا دل میدم غذاهام خوب میشه ولی یه وقتایی نه..

کلا آدم عجولی هستم دلم میخواد زودتر بپزمو بیام بشینم

و تنبل😐

از طرفیم شکمو هستم و غذاهای خوشمزه میخوام..ولی دستپختم زیاد به دلم نمیشینه..

شوهرمم کلا آدمیه که غذا براش مهم نیست و فقط نونی دوست داره..

میگم اگه اون یه کم سختگیر بود باعث میشد بیشار دل بدم..

قرمه سبزیام اونجور که میخوام نمیشه..البته یه وقتایی..

اصن حوصله م نمیکشه..

خوشبحال مامانم..

غذاهاش عاالیه

کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم دقیقا مثه توام با این تفاوت ک ی شوهر فوق شکمو دارم😂

آخیشش یکی عین من پیدا شد..

شوهرم کیک دوست داره ولی خوب نمیشه یه وقت

همه بلدن شیرینی بزارن ولی من نه..

اخرشم خراب میکنم

هووففف..

2742
آشپزي همش تجربه س خوب ميشه دستپختت نگران نباش

نه.... ربطی به تجربه نداره.... من دستور پخت اکثر غذاها رو با تمام جزئیات از مامانم گرفتم..... الان راحت میتونم غذا بپزم خیلی هم خوشمزه میشه.... فقط کافیه یکی دستور پخت غذاشو بهت بده دیگه تمومه

نه.... ربطی به تجربه نداره.... من دستور پخت اکثر غذاها رو با تمام جزئیات از مامانم گرفتم..... الان ر ...

خب مادرتونم از سر تجربه اين دستورارو اوردن ديگه دوست عزيز😊

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
آخیشش یکی عین من پیدا شد.. شوهرم کیک دوست داره ولی خوب نمیشه یه وقت همه بلدن شیرینی بزارن ولی من ن ...

حالا تو خوبه میپزی!! من اصلا حسش نیس برم سراغش خیلی تنبلم انگیزه ندارم برا این کارا..خب بپزی دستت میاد خوب میشی!

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
2740

ولی من یادمه دست پخت نداشتم (۲سال ازدواج کردم) 

مامانمم دسپختش خوب بود بد نبود مادرشوهرمم هی بد نبود 

ولی الان همه از غذاهای من تعریف میکنن تازه مامانم میگفت هیچوقت فک نمیکردم آشپز بشی

بنظرم دلیل موفقیتم شوهرمه 

چون بشششششدت بد غذا و سخت گیره

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
مامانمم از مادر بزرگم..... دستور پخت غذا ها رو یاد گرفته

بالاخره يكي اين وسط از تجربياتش گفته

وگرنه از روي كتاب آشپزي هم آشپزي كني خوب ميشه

من خودمم از مادرم ياد گرفتم اما ب مرور خيلي چيزارو جايگزين كردم وخيلي بهتر شد الان من ب مامانم دستورآشپزي ميدم😊😊😊

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
نه.... ربطی به تجربه نداره.... من دستور پخت اکثر غذاها رو با تمام جزئیات از مامانم گرفتم..... الان ر ...

واقعا.مامانم هر چی بلد بود بهم یاد داده و لنگ میمونم زنگ میزنم بهش..واقعا خوشمزه میشه ولی حوصله ندارم..دل نمیدم بهش..

آخیشش یکی عین من پیدا شد.. شوهرم کیک دوست داره ولی خوب نمیشه یه وقت همه بلدن شیرینی بزارن ولی من ن ...

ناراحت نباش منم مثه شما بودم حتي بلد نبودم برنج درست كنم😄🙈

هرچي ميخواستم بپزم زنگ ميزدم از مامانم ميپرسيدم

2706