2733
2734
عنوان

شوهرم نیست...

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 61 پست
تصمیم گیریم اشتباه بود

نه عزیزم اشتباه نیست گاهی یه تلنگر واجب .همش که نباید آدم سرش رو بندازه پایین و فک کنه چیزی نیست یه جاهایی باید ثابت کنی که تو هم دل داری و خواسته .نمی گم طلاق و از این چیزا ولی قهر بد نیست .مرد میفهمه چقد تنهایی زندگی سخته براش مخصوصا مردی که یه غذا نمیتونه واسه خودش گرم کنه.تا یکم به خودش بیاد زمان میبره 

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 
میدونستی این بزرگ ترین ضعف همسرت هست؟ هیچ وقت به روش نیار  مردا رو این چیزا خیلی حساس هستن&nb ...

تقصیر خودمه که وقتی رابطه کوتاه میشد ناراحت میشدم و اونم بخاطر ضعفش هر کاری میتونست میکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس شما هم پاشو برو پا به پایه شوهرت کار کن  پول در بیار  خانم عزیز زن قلب یه خونس  ...

من پا به پای شوهرم کار میکردم. الانم قطعا کار من تو خونه و بچه داری بیشتر از شوهرمه‌ البته خدا رو شکر شوهر من تفکر شما رو نداره و کارخونه رو اصلا وظیفه زن نمیدونه. خیلی وقتا خودش غذا رو گرم میکنه و سفره میچینه . یا ظرف میشوره. 

2728
نه عزیزم اشتباه نیست گاهی یه تلنگر واجب .همش که نباید آدم سرش رو بندازه پایین و فک کنه چیزی نیست یه ...

از یه طرف میگم چیزی نیست که بخوام خانوادمو درگیرش کنم و نگاهشون به همسرم یه جور دیگه بشه از یه طرفم احساس میکنم که الان اومدم خودمو کوچیک کردم

ولی اینی که گفتی دقیقا تعریف کلفت! باز کلفت یه حقوقی می‌گیره. زنی که ناراحت هست و هزار و یک جا گله د ...

نیست عزیزم تعریف کلفت نیست چرا شماها همیشه مرد رو مقصر میدونید

زن هم خیلی اشتباها میکنه

زن این همه تو خونه کار میکنه یه غذا گرم کردن کاری نداره براش چرا زن باید اتو بده دست مرد 

2738
از یه طرف میگم چیزی نیست که بخوام خانوادمو درگیرش کنم و نگاهشون به همسرم یه جور دیگه بشه از یه طرفم ...

اگه فقط یه قرص هست و برا زود انزالی میخوره اصلا خانواده ت رو درگیرش نکن.شما رابطه تون خوب میشه ولی نگرش خانواده ت همون جور می مونه نسبت به شوهرت.

سعی کن خودتون با آرامش حلش کنید با دعوا هم اصلا نتیجه نداره

خدایا میشه امام زمان زودتر بیاد .ممنون😍😍
اگه فقط یه قرص هست و برا زود انزالی میخوره اصلا خانواده ت رو درگیرش نکن.شما رابطه تون خوب میشه ولی ن ...

یکی از دوستان گفت یه قرصی هست تو داروخوته برای زود انزالی حتما اونو میگیرم 

. فقط الان نگرانشم گه کجاست 

من پا به پای شوهرم کار میکردم. الانم قطعا کار من تو خونه و بچه داری بیشتر از شوهرمه‌ البته خدا رو شک ...

خوب اون همکاری همسر شمارو میرسونه منم شوهرم جمعه ها که کامل خونس اشپزی و ظرف شستن با خودشه

اما روزایه دیگه من هیچی کم نمیذارم بلاخره تو زندگی یه سری قانون باید باشه 

از یه طرف میگم چیزی نیست که بخوام خانوادمو درگیرش کنم و نگاهشون به همسرم یه جور دیگه بشه از یه طرفم ...

دقیقا فکرت درسته اگه سیاست داری خودت درسش کن اگه نه بزار بزرگترا درسش کنن اینجوری میفهمه بی کس و کار نیستی که هرجور بخدا  باهات رفتار کنه .ترامادول بسیار اعتیاد آور و خیلی روی اعصاب تاثیر داره من خودم کارمند بیمارستانم دیدم این افراد چقد خشونت طلب هستن به مرور این رفتارشان بیشتر میشه

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 
تو خونه نشستم هی خودخوری میکنم

چراباهاش دعواکردی شایدواقعابرازودانزالیش میخورده شوهرمنم قبله رابطه میخوردگفتم اعتیادبهش پیدامیکنیاگفت من هفته ای یه بارمیندازم قبله رابطه یانهایتن دوتاگفتم نندازگف باشه وانداخت اونوردیگه نمیندازه اماهردکتریم رفته برازودانزالی فایده نداره

نیست عزیزم تعریف کلفت نیست چرا شماها همیشه مرد رو مقصر میدونید زن هم خیلی اشتباها میکنه زن این همه ...

اصلا هیچ ربطی به همیشه مقصر دونستن مرد نداره! زن هم خیلی اشتباه می‌کنه و این حرف درستیه. ولی توضیحاتی که شما درباره‌ی رسیدگی و غیره دادی ! همه ویژگی‌های خدمتکار رو دار. فقط به کلام می‌گید خدمتکار نیست. ولی این انسان نیست! هیچ شان و احساساتی نداره. باید در حال ناراحتی و خوشحالی در خدمت نیازهای اولیه مرد باشه. 

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
وا.یعنی چی ؟مرد مگه خودش خر زدش که نمیتونه غذاش و گرم کنه؟که زنش که روزه هست براش غذا بذاره؟

ساعت دو شب زن روزه نیست عزیزم بعدم چرا گیر دادین به غذا حرف من کلی بود فقط مخصوص غذا نبودا

2706