2410
2553
عنوان

شوهرم نیست...

690 بازدید | 61 پست

سلام دوستان نماز روزه هاتون قبول درگاه حق 

من و شوهرم درمورد قرص ترامادول دعوا کردیم گفتم چرا میخوری و گفت هنوز تو منو نشناختی . (قرص ترامادولو همیشه قبل نزدیکی برای دیر انزالی میخورد)  منم گفتم های فلان میرم خونه ی بابام و ولت میکنما و این حرفا . بعد اون اعصابش خورد شد (شوهرم بنا به دلایلی روزه نمیگیره) رفت سر یخچال ظرف ماکارانی که از دیشب مونده بودو انداخت زمین گفت ساعت یک و نیمه باید غذای سرد بخوریم . منم حرصم گرفت رفتم لباسامو پوشیدم گفتم منو بزار خونه داداشمینا گفت مطمینی منم گفتم اره ساعت دو بود که گذاشت خونه داداشمینا موقع از ماشین پیاده شدنی گفت خودت گند زدی به زندگی خودت و رفت بعد منم بعد یه ساعت برگشتم خونه خودمون ،خونه نیس و بهش زنگ میزنم گوشیش خاموشه . نمیدونم چرا برگشتم اما نگرانشم میترسم بلایی سر خودش بیاره حالم بده . هم خودم رفتم خودمم بعد یه ساعت برگشتم . نمیدونم کجاست نگرانشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما که جرات نداری و خودتم نمیدونی چکار میکنی چرااا آنی تصمیم میگیری که بعدش پیگیرش باشی که کجاست ؟؟؟چقدرم خوب شما رو میشناسه میدونسته 1 ساعت بعد خونه ای و زنگم بهش میزنی ....بعدم ترامادول اعتیاد اوره و زودانزالی این حرفا بهانه هست 

2456

عزیزم یا نباید میرفتی یا رفتی نباید بر میگشتی 

مردا حق دارن تو باید همه جوره به ناهار و شام و صبحانه همسرت برسی 

بعدم چیکارش داری خوب تو که میدونی چرا این قرص و مصرف داره گیر نده بهش

2714

ببخشید چون خودم تجربشودارم میگم ...نگران نشو اگر نیخوای باهاش زندگی کنی که هیچی بمون اونم کارش که تموم شد گوشیش رو روشن میکنه ومیاد تازه طلبکارهم هست اما اگر نمیخوای زندگی کنی سریع برگرد خونه داداشت وبگو قرص مصرف میکنه

عزیزم یا نباید میرفتی یا رفتی نباید بر میگشتی  مردا حق دارن تو باید همه جوره به ناهار و شام و ...

زن باید همه جوره به شوهرش برسه؟ مگه بچه ۲ ساله ست که دائم باید بهش برسه. خودش نمیتونه پاشه غذاش رو گرم کنه بخوره؟ همین افکار باعث پررو شدن مردا شده

بهتره سر این مسائل خونرو ترک نکنی ولی اقا ام نباید اون کارو می کرد حالا غذا یکم دیرتر بشه دلیل نمیشه دادو بیداد کنه خودش از بیرون غذا بگیره

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2706